Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G
Gesigneerd Cirneille, naar Corneille, abstracte figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G
Vier werken van J.A Smit, lithografie '99, tulpen, lithografie op papier 27x27cm.
Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.
Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G
Hong Fan 2006, meisje met minirok en zonnenbril, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Gesigneerd Th. de Bock omstreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G
Vier oude antieke Franse modeprenten omstreeks 1900, in goede staat 24x32cm.
Gesigneerd P. Haamstra Hollands stadgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm. Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters landschap met rijtuig en figuren, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollands riviergezicht met molens en figuren, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.
Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouache op zijde 55x43cm. Cond:G
Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G
Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.
Antiek Hollandse prent met ingelegde lijst, jacht op leeuwin. 19e eeuw 40x30cm. prent op papier. Cond:G
Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G
Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...
Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier
W. Dahmen Duitse school omstreeks 1880 Fachwerkhuis met figuur aan slootkant, olieverf op paneel 18x27cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G
Ongesigneerd verso, Maria de Greef omstreeks 1900, stilleven met vaas en pouwenveren. olieverf op linnen 38x28cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G
O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G
P. Kraus 1912 Duitse school, besneeuwd landschap met figuren, olieverf op paneel 31x28cm Cond:G
J. le Blanc(Adriaan Terhell) 1863-1949, platbodems op wad, aquarel op papier, 23x31cm. Cond;G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, havengezicht met spanbrug, olieverf op paneel, Cond:G
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R
Ongesigneerd 19e eeuw dame in zondagskleren, gemengde techniek op papier 16x24cm, Cond:G
R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Max Brünning 1887-1968 Duitse school, dame geeft bloem water, ets op papier 34x22cm. Cond:R/G
Ongesigneerd 20e eeuw portret Duitse soldaat, olieverf op linnen 42x30cm. Cond:G
Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G
Georges Francois 1880-1968 gracht Amsterdam ets op papier 46x56cm. Cond:G
C. Engeling omstreeks 1930, plasgezicht met punter en waterlelies, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M
H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R