Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij huis met dame
Resultaat: 140 EUR

J.H.Weyns Zwolle 1864-1945 Rotterdam. Vrouw bij boerderij, olieverf op linnen 45x55cm. Cond:G

Troelstra, winter
Startprijs 175 EUR

R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

F.A. Mooy, stilleven
Startprijs 120 EUR

F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G

Schilderij liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G

Schilderij vissersman
Startprijs 120 EUR

F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

W. Reich, Duitse School
Startprijs 50 EUR

W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie, ingekleurde ets op papier 52x38cm. Cond;G

Schilderij, visser bij petroleumlamp
Resultaat: 120 EUR

Jahn omstreeks 1940, Duitse school, visser bij petroleumlamp, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Stadsgezicht met figuren
Startprijs 75 EUR

Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

5x Chinese rolschildering
Startprijs 120 EUR

Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G

Schilderij Cornelis Snoeijerbosch
Resultaat: 80 EUR

Cornelis Snoeijerbosch, Zutphen 1891-1955, portret oude man met baard, olieverf op paneel, 40x48cm. Cond:G

Schilderij Cornelis Snoeijerbosch
Resultaat: 80 EUR

Cornelis Snoeijerbosch 1911, landschap bij nacht met kruisiging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Rob Verheyen, clown
Startprijs 250 EUR

Rob Verheijen 1877-1960, portret van een clown, olieverf op paneel. 18x13cm. Cond:G

Joop Vugs
Startprijs 100 EUR

Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G

Stadsgezicht.
Startprijs 150 EUR

M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G

A. Garsteiger?
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G

Schilderij, Indonesische school
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd Indonesische school, bergrivier met boot en figuren, olieverf op linnen. 85x50cm.Cond:G

Schilderij portret
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G

Japanse houtsnede
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse gesigneerde houtsnede omstreeks 1920, figuur in boscage, houtsnede op papier 34x23cm. Cond:G

F. Streudle
Startprijs 60 EUR

F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.

Jachtprent
Resultaat: 34 EUR

Oude Engelse jachtprent naar R.H Buxton. A check in the valley. Printed by R.H Buxton, prent op papier 59x37cm. Cond;G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G

C. Kimmel, wandelaars
Resultaat: 100 EUR

C. Kimmel 1850. 1804-1877 bosgezicht met wandelaars, aquarel op papier 30x43cm. Cond:G

Peter Meurs
Startprijs 80 EUR

Peter Meurs(Almelo) watermolen Borculo, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Winterlandschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G

Schilderij, Worpswede
Startprijs 100 EUR

Monogram worpswede Duitse school, verso van Schröder, kunsthandlung Bremen, monogram AW , door elkaar gesigneerd, zeilboot aan de oever, olieverf op paneel 34x28 Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Stilleven, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G

Schilderij bloemen bruine pot
Startprijs 40 EUR

Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G

Surrealistisch schilderij 1933
Startprijs 100 EUR

Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G

M. Gidding, molen
Startprijs 100 EUR

M. Gidding 1863-1925 polderlandschap met molen en stad in de verte, aquarel op papier 25x17cm. Cond:G

Schilderij boten
Startprijs 100 EUR

Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G

Schilderij hond met wild
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

J. van Delden, waterlandschap met molen
Startprijs 150 EUR

J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.

Gemengde techniek naief
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G

M. Christoph, vrouw aan waterkant
Startprijs 100 EUR

M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

Jannie Brugman de Vries
Startprijs 75 EUR

Jannie Brugman de Vries, Vrouw van Berry Brugman 1918-2006, pop op stoel, aquarel op papier. 37x27cm. Cond:G

Schilderij huis met moeder en kind
Resultaat: 185 EUR

F. Vivaky omstreeks 1900 Hongaarse school, boerderij moeder met kind. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij Indonesie
Startprijs 40 EUR

F. Hert, Verso etiket E. Hoef, Indische landweg omstreeks 1940, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G

Chinese rol
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G

Schilderij meisje met kat
Startprijs 100 EUR

Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Schilderij Rudi Kohl
Startprijs 150 EUR

Rudi Kohl, Wild im Natur Maler. Duitsland, vossen, gemengde techniek op papier 40x50cm. Cond;G

Schilderij interieur met figuren
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, taverne met figuren, olieverf op paneel 26,5x19,5cm Cond;G

Portret A. van Dijk
Startprijs 60 EUR

Monogram F.R '88, portret van Anthonius van Dijk, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Kaart Dokkum
Resultaat: 50 EUR

Stadskaart van Dokkum 17e-18e eeuws, ingekleurde gravure, in goede staat 18,5x18,5cm. Cond:G

3 Etsen Dokkum
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke ingekleurde gravures, gezichten op Dokkum, gravures op papier 11-24cm. Cond:G

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm

C. de Melotty
Startprijs 100 EUR

C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G

2 Duitse werken
Resultaat: 50 EUR

Twee duitse werken, 1x H. Jahn'88 berggezicht met telefoonkabels, aquarel op papier. 1x onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie 60er jaren, lithografie op papier. 50x40 en 43x32cm. Cond:G

2 Werken
Startprijs 50 EUR

Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.

Schilderij, A. van Gils
Resultaat: 130 EUR

Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G

Schilderij, J. Kruysen
Resultaat: 90 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G

Schilderij, J. Kruysen
Resultaat: 90 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Resultaat: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

B. Brugman, Christus met man
Resultaat: 100 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, ongesigneerd, Christus met figuur en handoplegging 44x58cm. Pastel op papier. Cond:G

Schilderij, F.J. Ketelaar
Resultaat: 40 EUR

F.J Ketelaar '42, korf met bloemen, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:R/G

Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

P. van den Braken, landschap
Resultaat: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G

Schilderij , winterlanschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Lansdschap C.Y Mension
Startprijs 100 EUR

C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G

Portret op paneel
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G

Schilderij 't schilt in Rijssen
Resultaat: 60 EUR

G.Kwintenberg, kerkgangers bij kerk, olieverf op linnen. 18x24cm. Cond;G

Schilderij berglandschap met koeien
Startprijs 100 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

2 Gravures, Maris Defregger
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke gravures omstreeks 1900, Jacob Maris en fr Defregger, windmolen en interieur met figuur, gravures op papier. 60x45 en 42x34cm. Cond:R/G

Edouard Houbolt, Loosduinen
Startprijs 150 EUR

Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G

2x Meisjesportret
Startprijs 50 EUR

Twee meisjesportretten, 1x Magdalena, 1x H.H Sulzemoos 1873-1951. Olieverf en gemengde techniek op paneel 39x30 en 18x24cm. Cond:G

meisjesportret L. Codecasa
Startprijs 50 EUR

L. Codecasa omstreeks 1900 Louise Codecasa 1856-1933, damesportret, olieverf op paneel 26x34cm.

Schilderij van Diggelen
Resultaat: 80 EUR

C.A. van Diggelen omstreeks 1920, landschap met sprokkelhout, zoekende boer, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:R/G

Schilderij, A. van Lawick van Pabst
Resultaat: 80 EUR

A. van Lawick van pabst Fecit, romantische voorstelling met figuren, kader meegeschilderd mooie kwaliteit, sepia op papier 60x47cm. Cond:G

3x Onduidelijk, litho
Startprijs 50 EUR

Drie x onduidelijk gesigneerd, Duitse school, voorstellingen met dieren, lithografie op papier, 31x29cm. Cond:G

Schilderij, vrouw op landweg
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 vrouw op landweg, olieverf op paneel. 21x24cm. Cond:G

Schilderij molen met ophaalbrug
Startprijs 75 EUR

J. van Delden? Hollands poldergezicht met molen, olieverf op linnen, 80x40cm. Cond:G

Schilderij, Rely Joritsma
Startprijs 80 EUR

Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G

Houtsnede
Resultaat: 40 EUR

Twee houtsnedes J. Franken, 1x naar huis Josephus 1896/1977, 1x thuiskomst, houtsnedes op papier 17x25 en 21x13cm. Cond:G

Schilderij Adrie van Dijk
Resultaat: 150 EUR

Adri van Dijk stilleven met messing vijzels, glas etc. olieverf op paneel. 40x30cm. Cond:G

Stadsgezicht A. Terhell
Startprijs 120 EUR

Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Ets, Starenberg
Startprijs 40 EUR

Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G

Francois Viccon
Startprijs 40 EUR

Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G

Klein 18e eeuws schilderijtje
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G

J.Heel
Startprijs 80 EUR

J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G

H. Vissers
Startprijs 50 EUR

H. Visser, berglandschap olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij Deneuf, strandgezicht
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, strandgezicht met dames, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Onduid. gesigigneerd, gitarist
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G

Chinese aquarellen
Resultaat: 35 EUR

Lot antieke Chinese Gouaches op rijstpapier omstreeks 1900, 5 stuks met 3 figuren, 2 met vogels(sommige met lichte randschade 11-15cm. Cond:R./G

Schilderij, Egnor?
Resultaat: 50 EUR

Egnor? omstreeks 1930, schelpenvisser op strand, olieverrf op linnen, 30x40cm.Cond:G

Ongesigneerd aquarel
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G

Zeefdruk Guillaume
Resultaat: 80 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G

M. Debrus Degreffe
Resultaat: 50 EUR

M. Drebus Degreffe Duitse school, glazen vaas met bloem, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, Duitse school, landschap bij avond, olieverf op linnen 51x103cm. Cond:G

2 Oleografieen in lijst
Resultaat: 100 EUR

Oude oleografieen in gouden lijst omstreeks 1980 met Engelse voorstellingen John Constable. In goede staat 100x70cm.

Ongesigneerd ca. 1800
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 80 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Onduidelijk, winter
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel. Cond:R/G 28x24cm.

Pendant, F. Gumsheimer
Resultaat: 75 EUR

Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G