Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G
M. de Jongere 1912-1978, havengezicht Rotterdam, aquarel op papier 40x60cm. Cond:R/G
Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G
Rudi Kohl, Wild im Natur Maler. Duitsland, vossen, gemengde techniek op papier 40x50cm. Cond;G
J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G
M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G
J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G
Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G
Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Benedetto Salviati omstreeks 1930 Italiaanse school, gezicht op Venetie, aquarel op papier, Cond:G
Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Jan Jans Amsterdam 1872-1943, landschap met berkenbomen en boer, olieverf op linnen 40x60cm. Cond;G
G. Schmidt omstreeks 1930, Duitse school, jachthonden jagen reebok. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
Jan de Jong van Edam 1863-1901 gezicht van ransdorp, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1880, vrouw met kind bij gevangenisraam, olieverf op linnen, 21x17cm. Cond:R
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vissersvolk en gezelschap, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G
Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1900, meisje met poes, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Vogel, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Theo Bijkerk Buurse, Enschede, bospad, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G
Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G
Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G
Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G
C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G
C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G
Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm
Ongesigneerd 19e eeuw, taverne met figuren, olieverf op paneel 26,5x19,5cm Cond;G
M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
M. Gidding 1863-1925 polderlandschap met molen en stad in de verte, aquarel op papier 25x17cm. Cond:G
Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G
Monogram worpswede Duitse school, verso van Schröder, kunsthandlung Bremen, monogram AW , door elkaar gesigneerd, zeilboot aan de oever, olieverf op paneel 34x28 Cond:G
Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, beekje bij dorp, olieverf op linnen 45x31cm. Cond:G
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
Suze Slager- v Velsum, boerderij met boerin, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G
Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G
Gesigneerd P. Haamstra Hollands stadgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm. Cond;G
Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Theo Bijkerk Buurse Enschede, bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen. 60x90cm. Cond:G
Monogram H.J.T 20e eeuw, eenden bij de waterlelie(naar koester) olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G
Olga Wuggetz? 1905, bergmeer met figuren en boten, olieverf op linnen. 56x74cm Cond:G
Gesigneerd W. van Oort plasgezicht, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Peter Meurs(Almelo) watermolen Borculo, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G
J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
J. Palfy, eendenfamilie a.d. waterkant, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
P.C van der Wilt, 1908-1976 boerenhuis aan rivier, olieverf op linnen. 41x51cm, Cond:G
C Perez omstreeks 1920 figuur bij bloemenbomen, olieverf op paneel 49x30cm. Cond:G
Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, strandgezicht met dames, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
J. van Delden? Hollands poldergezicht met molen, olieverf op linnen, 80x40cm. Cond:G
Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G
Jannie Brugman de Vries, Vrouw van Berry Brugman 1918-2006, pop op stoel, aquarel op papier. 37x27cm. Cond:G
Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G
B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G
R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.
Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G
Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G
B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G