Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Plaquette, Clemens Briels
Startprijs 150 EUR

Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G

M. de Jongere, havengezicht
Startprijs 150 EUR

M. de Jongere 1912-1978, havengezicht Rotterdam, aquarel op papier 40x60cm. Cond:R/G

Edouard Houbolt, Loosduinen
Startprijs 150 EUR

Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G

Schilderij Rudi Kohl
Startprijs 150 EUR

Rudi Kohl, Wild im Natur Maler. Duitsland, vossen, gemengde techniek op papier 40x50cm. Cond;G

J. van Delden, waterlandschap met molen
Startprijs 150 EUR

J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.

Stilleven, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G

Stadsgezicht.
Startprijs 150 EUR

M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G

2x Ovaal portret
Startprijs 150 EUR

J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G

B. Schulte, stadsgezicht
Startprijs 150 EUR

Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

Voorouderportretten
Startprijs 150 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

B. Salviati
Startprijs 150 EUR

Benedetto Salviati omstreeks 1930 Italiaanse school, gezicht op Venetie, aquarel op papier, Cond:G

Schilderij kippen
Startprijs 150 EUR

Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G

Schilderij
Startprijs 150 EUR

Jan Jans Amsterdam 1872-1943, landschap met berkenbomen en boer, olieverf op linnen 40x60cm. Cond;G

G. Schmidt jachtschildering
Startprijs 150 EUR

G. Schmidt omstreeks 1930, Duitse school, jachthonden jagen reebok. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Richard Matouschek
Startprijs 140 EUR

Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G

Jan de Jong Edam
Startprijs 140 EUR

Jan de Jong van Edam 1863-1901 gezicht van ransdorp, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Richard Matouschek
Startprijs 130 EUR

Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G

Schilderij moeder met kind
Startprijs 125 EUR

W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G

Schild; geliefde met kind 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880, vrouw met kind bij gevangenisraam, olieverf op linnen, 21x17cm. Cond:R

Ongesigneerd, strand
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vissersvolk en gezelschap, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G

Stadsgezicht A. Terhell
Startprijs 120 EUR

Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

5x Chinese rolschildering
Startprijs 120 EUR

Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G

F.A. Mooy, stilleven
Startprijs 120 EUR

F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G

Schilderij eendjes
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G

Schild: meisje met poes
Startprijs 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1900, meisje met poes, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij Vogel
Startprijs 100 EUR

Vogel, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Schilderij Theo Bijkerk
Startprijs 100 EUR

Theo Bijkerk Buurse, Enschede, bospad, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G

2 Werken van Voskuil
Startprijs 100 EUR

Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G

Onduidelijk, Duitse School
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G

Teking
Startprijs 100 EUR

Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G

Onduid. gesigigneerd, gitarist
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G

Schilderij berglandschap met koeien
Startprijs 100 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

Lansdschap C.Y Mension
Startprijs 100 EUR

C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G

C. de Melotty
Startprijs 100 EUR

C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm

Schilderij interieur met figuren
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, taverne met figuren, olieverf op paneel 26,5x19,5cm Cond;G

M. Christoph, vrouw aan waterkant
Startprijs 100 EUR

M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

M. Gidding, molen
Startprijs 100 EUR

M. Gidding 1863-1925 polderlandschap met molen en stad in de verte, aquarel op papier 25x17cm. Cond:G

Surrealistisch schilderij 1933
Startprijs 100 EUR

Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G

Schilderij, Worpswede
Startprijs 100 EUR

Monogram worpswede Duitse school, verso van Schröder, kunsthandlung Bremen, monogram AW , door elkaar gesigneerd, zeilboot aan de oever, olieverf op paneel 34x28 Cond:G

Joop Vugs
Startprijs 100 EUR

Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd hollandsche school
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, beekje bij dorp, olieverf op linnen 45x31cm. Cond:G

Twee Perzische gouaches
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G

Suze Slager, boerderij
Startprijs 100 EUR

Suze Slager- v Velsum, boerderij met boerin, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 100 EUR

C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G

Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G

Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G

2 Duitse werken
Startprijs 100 EUR

Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G

Berglandschap met lijst van bladgoud
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G

Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR

H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR

H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Schilderij liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G

Haamstra, stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd P. Haamstra Hollands stadgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm. Cond;G

Stilleven Zack Simmons
Startprijs 80 EUR

Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij Theo Bijkerk
Startprijs 80 EUR

Theo Bijkerk Buurse Enschede, bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen. 60x90cm. Cond:G

Eenden op meer
Startprijs 80 EUR

Monogram H.J.T 20e eeuw, eenden bij de waterlelie(naar koester) olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

Olga Wugguetz
Startprijs 80 EUR

Olga Wuggetz? 1905, bergmeer met figuren en boten, olieverf op linnen. 56x74cm Cond:G

W. v. Oort, plassenlandschap
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd W. van Oort plasgezicht, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G

L. Steininger
Startprijs 80 EUR

L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G

3 Werken, aquarellen
Startprijs 80 EUR

Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.

Jaek Zorn
Startprijs 80 EUR

Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 80 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

J.Heel
Startprijs 80 EUR

J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G

Schilderij hond met wild
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

Peter Meurs
Startprijs 80 EUR

Peter Meurs(Almelo) watermolen Borculo, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

H. Himmel
Startprijs 80 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

Wintergezicht, monogram
Startprijs 80 EUR

Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G

Schilderij, J.R. Ruys
Startprijs 80 EUR

J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G

Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

J.Palfy
Startprijs 80 EUR

J. Palfy, eendenfamilie a.d. waterkant, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

P.C. van der Wilt, boerderij aan water
Startprijs 75 EUR

P.C van der Wilt, 1908-1976 boerenhuis aan rivier, olieverf op linnen. 41x51cm, Cond:G

Perez, landschap met figuur
Startprijs 75 EUR

C Perez omstreeks 1920 figuur bij bloemenbomen, olieverf op paneel 49x30cm. Cond:G

Schilderij W.H.F Exmann
Startprijs 75 EUR

Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G

Schilderij Deneuf, strandgezicht
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, strandgezicht met dames, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Schilderij molen met ophaalbrug
Startprijs 75 EUR

J. van Delden? Hollands poldergezicht met molen, olieverf op linnen, 80x40cm. Cond:G

Chinese rol
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G

Jannie Brugman de Vries
Startprijs 75 EUR

Jannie Brugman de Vries, Vrouw van Berry Brugman 1918-2006, pop op stoel, aquarel op papier. 37x27cm. Cond:G

Stadsgezicht met figuren
Startprijs 75 EUR

Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

P. Tijssen stilleven
Startprijs 75 EUR

P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Portret monogram
Startprijs 70 EUR

Monogram '68 portret jongedame, pastel op papier 53x62cm. Cond:G

Schlderij F.de Groot
Startprijs 70 EUR

F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Boslandschap Ebel
Startprijs 60 EUR

R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

W. Lieman, ferme
Startprijs 60 EUR

Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G

B. Larson, bosgezicht
Startprijs 60 EUR

B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G

R. Mario, bosgezicht
Startprijs 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

S. Kebelle
Startprijs 60 EUR

S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 60 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

Georgina Iserbyt
Startprijs 60 EUR

Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G

Onduidelijk, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G

B. Magebreg
Startprijs 60 EUR

B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G