Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

P. van den Braken, zomeravond
Resultaat: 170 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

A.J. v. Prooyen, man in landschap
Resultaat: 150 EUR

A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G

Schilderij, zittende man
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, Den grooten man is niets te klein. 1697 Pieter Baas, man in 17e eeuws interieur, voorstellend Tsaar Peter de Grote (huis Zaandam), olieverf op linnen 65x55cm Cond:R/G

Schilderij, stilleven
Startprijs 100 EUR

C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G

J.J.H. van Leeuwen, strandje
Resultaat: 300 EUR

J.J.H van leeuwen Den Haag, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 20x25cm. Cond:G

Schilderij, kippen op boerenerf
Resultaat: 135 EUR

J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Schilderij, H. van Langen
Resultaat: 75 EUR

H. van Langen 1874-1946, boerin met kind in interieur, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Waterlandschap H. Poeder
Resultaat: 100 EUR

Henk Poeder 1964, Hollandse havenplaats, olieverf op paneel. 106x70cm. Cond:G

Landschap met schapen P. Bouter
Resultaat: 200 EUR

Piet Bouter Den Haag 1887-1968, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:G

Schilderij paarden
Startprijs 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Handgesigneerde ets Anton Pieck
Resultaat: 90 EUR

Anton Pieck (handgesigneerd) het veerhuis te Overschie, lithografie op papier, 21x18cm. Cond:G

Jules Benoit Levy
Resultaat: 250 EUR

Jules benoit Levy Parijs 1866-1952 Franse school, boerenvrouw bij haard, olieverf op paneel. 28x18cm. Cond:G

Schilderij, van Trirum
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd v Trirum, katje, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 180 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G

Schilderij en ets, Wiersma
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke werken, 1x dorpsgezicht bij haven, ongesigneerd. (toegeschreven aan Ids Wiersma), en identieke ets Ids Wiersma 1878-1965, olieverf op linnen 34x24cm. ets: 28x18cm. Cond:G

Anton Heyboer, kip
Resultaat: 275 EUR

Anton Heyboer, gesigneerd, kip, gemengde techniek op papier. 60x50cm. Cond:G

Suze Slager, boerderij
Startprijs 100 EUR

Suze Slager- v Velsum, boerderij met boerin, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

P. van den Braken, zeegezicht
Resultaat: 450 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

H. Himmel
Startprijs 80 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuws landschap
Resultaat: 170 EUR

Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R

2x Ovaal portret
Startprijs 150 EUR

J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G

Schilderij Ger Stallenberg
Resultaat: 200 EUR

Ger Stallenberg (Tilburg Galerie) stilleven met peren 24x24cm. olieverf op linnen Cond:G

Schilderij stilleven
Resultaat: 50 EUR

Corn. Fels omstreeks 1930 stilleven met fruit en bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij met boot
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 zeilboten op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij stilleven
Startprijs 60 EUR

M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G

Jan de Jong Edam
Startprijs 140 EUR

Jan de Jong van Edam 1863-1901 gezicht van ransdorp, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Richard Matouschek
Startprijs 140 EUR

Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G

Shoultz Carnoff
Startprijs 40 EUR

Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G

Schilderij, naar van Gestel
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, waterlissen, mogelijk Leo Gestel, olieverf op linnen 26x33cm. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, zeilboten voor klippen, olieverf op paneel 22x16cm Cond:G

Schilderij vossenjacht, T. Beckman
Startprijs 130 EUR

Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G

Schlderij F.de Groot
Startprijs 70 EUR

F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Richard Matouschek
Startprijs 130 EUR

Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 90 EUR

Bernard Schregel Fecit 1870-1956 Den Haag, boerderij aan beek, olieverf op linnen 41x27cm. Cond;G

Chris Lanooy, meertje
Startprijs 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

Schilderij moeder met kind
Startprijs 125 EUR

W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G

Schilderij A. van Gilst
Resultaat: 125 EUR

Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G

Schilderij schaap
Resultaat: 100 EUR

Paul Webers Duitse school 1823-1916, schaap in landschap, olieverf op linnen 28x21cm. Cond:G

Schilderij, Dispo
Resultaat: 60 EUR

George Jan Dispo senior, omstreeks 1950 Amsterdam zuiderkerk, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Havengezicht
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse haven met boten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Jan Kelderman, clown met viool
Resultaat: 200 EUR

Jan Kelderman, clown met viool, olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G

Schilderij, Theo van Oorschot
Resultaat: 120 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

Schilderij koeien in landschap
Resultaat: 60 EUR

J.H Coster Almelo 1846-1920 Apeldoorn, landschap met boerderij, koeien en boerin, olieverf op linnen 39x52cm. Cond:G

Schilderij sneeuwlandschap
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, winters landschap met ijspret, olieverf op paneel 20x25cm. Cond;G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Twee Perzische gouaches
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G

P. van den Braken, boerderijtje
Resultaat: 275 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, boerderij, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 120 EUR

Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd hollandsche school
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, beekje bij dorp, olieverf op linnen 45x31cm. Cond:G

Landkaart
Resultaat: 30 EUR

Oude landkaart DUCATUS Sleswici, naar oud voorbeeld 27x25cm. Cond:G

Schilderij huis met dame
Resultaat: 140 EUR

J.H.Weyns Zwolle 1864-1945 Rotterdam. Vrouw bij boerderij, olieverf op linnen 45x55cm. Cond:G

Troelstra, winter
Startprijs 175 EUR

R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

F.A. Mooy, stilleven
Startprijs 120 EUR

F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G

Schilderij liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G

Schilderij vissersman
Startprijs 120 EUR

F.Heidacker 2e helft 20e eeuw, 2 figuren in roeiboot, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

W. Reich, Duitse School
Startprijs 50 EUR

W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie, ingekleurde ets op papier 52x38cm. Cond;G

Schilderij, visser bij petroleumlamp
Resultaat: 120 EUR

Jahn omstreeks 1940, Duitse school, visser bij petroleumlamp, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Stadsgezicht met figuren
Startprijs 75 EUR

Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

5x Chinese rolschildering
Startprijs 120 EUR

Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G

Schilderij Cornelis Snoeijerbosch
Resultaat: 80 EUR

Cornelis Snoeijerbosch, Zutphen 1891-1955, portret oude man met baard, olieverf op paneel, 40x48cm. Cond:G

Schilderij Cornelis Snoeijerbosch
Resultaat: 80 EUR

Cornelis Snoeijerbosch 1911, landschap bij nacht met kruisiging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Rob Verheyen, clown
Startprijs 250 EUR

Rob Verheijen 1877-1960, portret van een clown, olieverf op paneel. 18x13cm. Cond:G

Joop Vugs
Startprijs 100 EUR

Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G

Stadsgezicht.
Startprijs 150 EUR

M. Broido of Broiou '48, Italiaans stadsgezicht, olieverf op paneel. 11x8,5cm. Cond:G

Schilderij, Daniels
Resultaat: 125 EUR

Daniels, havengezicht met ijspret 40x20cm. Cond:G

A. Garsteiger?
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G

Aquarel, Blok van de Velden
Resultaat: 160 EUR

AD. Blok v.d Velden 1913-1980, landschap Texel 1946, gemengde techniek op papier. 40x25cm. Cond:G

Schilderij, Indonesische school
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd Indonesische school, bergrivier met boot en figuren, olieverf op linnen. 85x50cm.Cond:G

Schilderij portret
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van een heer, later op paneel gezet, olieverf op linnen. 100x77cm. Cond:R/G

Japanse houtsnede
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse gesigneerde houtsnede omstreeks 1920, figuur in boscage, houtsnede op papier 34x23cm. Cond:G

F. Streudle
Startprijs 60 EUR

F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.

Jachtprent
Resultaat: 34 EUR

Oude Engelse jachtprent naar R.H Buxton. A check in the valley. Printed by R.H Buxton, prent op papier 59x37cm. Cond;G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw dame in klederdracht, mooie kwaliteit, olieverf op paneel 26x21 Cond:G

C. Kimmel, wandelaars
Resultaat: 100 EUR

C. Kimmel 1850. 1804-1877 bosgezicht met wandelaars, aquarel op papier 30x43cm. Cond:G

Peter Meurs
Startprijs 80 EUR

Peter Meurs(Almelo) watermolen Borculo, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Winterlandschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G

Schilderij, Worpswede
Startprijs 100 EUR

Monogram worpswede Duitse school, verso van Schröder, kunsthandlung Bremen, monogram AW , door elkaar gesigneerd, zeilboot aan de oever, olieverf op paneel 34x28 Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Stilleven, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G

Schilderij Bloemen blauwe pot
Resultaat: 45 EUR

Monogram P.H. omstreeks 1920, porseleinen vaas met bloemen, olieverf op linnen. 64x72cm. Cond:G

Schilderij bloemen bruine pot
Startprijs 40 EUR

Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G

Surrealistisch schilderij 1933
Startprijs 100 EUR

Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G

M. Gidding, molen
Startprijs 100 EUR

M. Gidding 1863-1925 polderlandschap met molen en stad in de verte, aquarel op papier 25x17cm. Cond:G

Schilderij Glaademans, koeien
Resultaat: 50 EUR

W.M Oudemans, koeien in Limburgs landschap, olieverf op paneel 36x27cm. Cond:G

Schilderij boten
Startprijs 100 EUR

Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G

Schilderij hond met wild
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G

J. van Delden, waterlandschap met molen
Startprijs 150 EUR

J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.

Gemengde techniek naief
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G

Agasel Tapallo 1894
Resultaat: 40 EUR

Rapallo? 1874, baay met kasteel aquarel op papier 24x17cm. Cond:G

M. Christoph, vrouw aan waterkant
Startprijs 100 EUR

M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

Jannie Brugman de Vries
Startprijs 75 EUR

Jannie Brugman de Vries, Vrouw van Berry Brugman 1918-2006, pop op stoel, aquarel op papier. 37x27cm. Cond:G

Schilderij huis met moeder en kind
Resultaat: 185 EUR

F. Vivaky omstreeks 1900 Hongaarse school, boerderij moeder met kind. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij Indonesie
Startprijs 40 EUR

F. Hert, Verso etiket E. Hoef, Indische landweg omstreeks 1940, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G

Chinese rol
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G