Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduidelijk, Duitse School
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G

Schilderij, Ch. de Petit
Resultaat: 70 EUR

Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G

2 Engelse prenten, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G

Bachofer
Startprijs 60 EUR

Bachofer? Duitse school, moderne compositie, gemengde techniek op papier 50-70 Cond:G

L. Steininger
Startprijs 80 EUR

L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G

2 Werken van Voskuil
Startprijs 100 EUR

Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G

Portret vissersman
Resultaat: 70 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR

Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G

5 etsen Hamburg
Startprijs 35 EUR

Vijf oude gravures van Hamburg, omstreeks 1900, gravures op papier, 18x10cm. Cond:G

Schilderij, gesign. moeder met kind
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, interieur moeder met kind, olieverf op paneel 17,5x13cm. Cond:G

Portret monogram
Startprijs 70 EUR

Monogram '68 portret jongedame, pastel op papier 53x62cm. Cond:G

Onduidelijk, modern
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G

Ingeborg Böings
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G

Pendant, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G

Antieke landkaart
Startprijs 60 EUR

Antieke landkaart Puteolani Sinus Companiae Felicis Naples, A.Amsterdam Pierre Mortier, gravure op papier. 52x39cm. Cond:G

Steendruk, Jan Wijnants
Startprijs 40 EUR

Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G

Duitse landkaart, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Duitse landkaart 16e eeuw, landgraviarus cum suntgoia et brisgoia, ger macatore auctore 1512-1594(vlekkerig), ingekleurde gravure op papier 52x90cm. Cond:R

Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)
Resultaat: 60 EUR

Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm

2x Joop Stoop
Startprijs 60 EUR

Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G

Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, links onder Man of Mari?, Duitse school omstreeks 1920, expressionistisch berglandschap, gouache op papier. 80x59cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Duitse School
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, verso Düsseldorf, Duitse school, vissersboten op zee, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

W. v. Oort, plassenlandschap
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd W. van Oort plasgezicht, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G

Ton Ancone, vrouw op weg
Resultaat: 60 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Vogelsang
Resultaat: 50 EUR

Mario? Vogelsang, Gletsjer Duitse school, olieverf op linnen. 58x75cm. Cond:G

B. Magebreg
Startprijs 60 EUR

B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G

Ton Ancone Lutterzand
Resultaat: 70 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G

Onduidelijk, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G

Olga Wugguetz
Startprijs 80 EUR

Olga Wuggetz? 1905, bergmeer met figuren en boten, olieverf op linnen. 56x74cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

Schilderij Perzisch schrift
Resultaat: 60 EUR

Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G

Georgina Iserbyt
Startprijs 60 EUR

Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G

Hutmann, berglandschap
Startprijs 50 EUR

Hutmann Duitse school, riviergezicht in de bergen, olieverf op linnen. 76x58cm. Cond:G

Glas in lood ontwerp
Resultaat: 50 EUR

Handgeschilderd ontwerp voor een gebrandschilderd glas in loodvenster, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 88x43cm.

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 60 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

R. Fröhlich
Startprijs 50 EUR

R. Fröhlich Duitse school, glazen vaas met rozen, olieografie op linnen 50x80cm. Cond:G

Ikoon
Resultaat: 65 EUR

Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.

Schilderij boerderij
Resultaat: 60 EUR

H. van Galen omstreeks 1920 boerderij met boer, boerin en koe, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Ongesigneerd portret
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, damesportret, verso Theo Guillery, olieverf op linnen.40x51cm. Cond:G

G. Gabriel
Resultaat: 40 EUR

G.Gabriel omstreeks 1920, zeilboten op zxee, olieverf op linnen 66x42cm. Cond:G

Schilderij, paarden bij voederbak
Startprijs 50 EUR

Gerlovina eind 20e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Willi Lorenz
Startprijs 400 EUR

Willi Lorenz, fazanten in boscage, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

Ongesigneerd, kubistisch
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, kubistische voorstelling, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Ongesigneerd 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G

Schilderij Camiel Mees
Resultaat: 100 EUR

Kamiel Mees 1948 Brussel, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 50 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

C. Sandhofer
Startprijs 40 EUR

C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G

S. Kebelle
Startprijs 60 EUR

S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G

Aafke Kelly
Resultaat: 180 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Schilderij, kopie H.J.
Resultaat: 50 EUR

Copie H.J. naar Spitzweg, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen Cond;G 35x40cm.

Krippendorf
Startprijs 50 EUR

Franz krippendorf 1907-1982, Duitse school, rivier bij bergmassief, olieverf op linnen 50x40cm. Cond;G

Perez, landschap met figuur
Startprijs 75 EUR

C Perez omstreeks 1920 figuur bij bloemenbomen, olieverf op paneel 49x30cm. Cond:G

2x Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Max Flikkenschild '98(Hengelo) 2x portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G

Walter Kolb
Resultaat: 80 EUR

Walter Kolb omstreeks 1930, Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 37x50cm. Cond:G

B. Kaiser
Startprijs 40 EUR

B.Kaiser omstreeks 1920 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

R. Sigurd
Startprijs 50 EUR

R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G

4 Antieke landkaarten
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, man aan het eten met bedelende hond, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 19x14cm. Cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 60 EUR

Vervallen uit veiling

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, Garda st. Virgilia, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Ets, gezicht op Kampen
Startprijs 30 EUR

C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G

M. de Jongere, havengezicht
Startprijs 150 EUR

M. de Jongere 1912-1978, havengezicht Rotterdam, aquarel op papier 40x60cm. Cond:R/G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw portret van een heer met sigaar, olieverf op linnen 24x19cm Cond:G

Dubois, Parijs
Resultaat: 140 EUR

F. Dubois, gesigneerd, stadsgezicht met terras en figuren, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond;G

Schilderij, Duits riviergezicht
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880 Duitse school, verso etiket Rölandsen Duits riviergezicht met kasteel, olieverf op paneel 28x18cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900,verso Landungsbrücke bei Vlissingen, overgang Vlissingen Engeland met stoomboot, olieverf op linnen 39x31cm Cond:G

Eenden op meer
Startprijs 80 EUR

Monogram H.J.T 20e eeuw, eenden bij de waterlelie(naar koester) olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G

Winterlandschap Amsterdam
Resultaat: 90 EUR

G. Anrooij? omstreeks 1970 impressionistisch stadshavengezicht, olieverf op linnen. 80x100cm.

N. Gumberger
Resultaat: 60 EUR

Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1880 besneeuwd landschap met wandelaar, olieverf op linnen 46x36cm. Cond:R

Schilderij Theo Bijkerk
Startprijs 100 EUR

Theo Bijkerk Buurse, Enschede, bospad, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G

Schilderij Theo Bijkerk
Startprijs 80 EUR

Theo Bijkerk Buurse Enschede, bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen. 60x90cm. Cond:G

2x J. Luigini
Startprijs 50 EUR

Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G

Hollandse School, koeien in landschap
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse school, landschap met koeien (scheurtje) Cond:R/G 30-40cm.

Hollandse School, landschap met kerk
Startprijs 40 EUR

Andre Naweger? landschap met kerkdorp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij op paneel, H. Hart
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G

R. Mario, bosgezicht
Startprijs 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

2x Adrie Arendsman 2000
Startprijs 50 EUR

Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G

2x Onduidelijk gesigneerd, modern '79
Startprijs 50 EUR

Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.

Stilleven Zack Simmons
Startprijs 80 EUR

Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

3 Antieke landkaarten
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Bergen op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G

Ongesigneerd, strand
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vissersvolk en gezelschap, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G

Landkaart Rome, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Gravure 17e 18e eeuws, Transteve Italie, gesigneerd R.XI.S.Angelo, vouw, gedeeltelijk gescheurd, gravure op papier 69x45cm Cond:R/G

B. Larson, bosgezicht
Startprijs 60 EUR

B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G

Schilderij Vogel
Startprijs 100 EUR

Vogel, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, tram Den Haag
Resultaat: 90 EUR

L. Gorringer 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G

Schilderij, Duitse school
Resultaat: 40 EUR

Kothmair, Duitse school, tirolerman met tabakspijp wijn en speelkaarten, olieverf op paneel 21x14cm. Cond:G

P.C. van der Wilt, boerderij aan water
Startprijs 75 EUR

P.C van der Wilt, 1908-1976 boerenhuis aan rivier, olieverf op linnen. 41x51cm, Cond:G

Diverse gravures, litho's, etsen.
Resultaat: 40 EUR

Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...

Schilderij, Louis Toffoli
Resultaat: 40 EUR

Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G

Schilderij, strandje
Resultaat: 65 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Annica Koot
Startprijs 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Krystyna Szalewska
Startprijs 40 EUR

Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G

Bep Toscani, collage
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G

Charles Duval, zonsondergang
Startprijs 200 EUR

Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G