Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

handgesigneerde Litho Leon Danchin
Resultaat: 240 EUR

Leon Danchin 1887-1938, jachthond met konijn, ingekleurde ets op papier. 45x53cm. Cond:G

Wetering de Rooy
Startprijs 950 EUR

Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G

Ida Molijn, stilleven
Startprijs 1.500 EUR

Ida Helena Molijn Rotterdam 1849-1939 Den Haag, liggende bos bloemen, olieverf op linnen 30x21cm. Cond:G

Johannes Weiland
Startprijs 950 EUR

Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G

Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR

Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.

Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR

Fedor van kregten 1871-1937 heidegezicht

F.M. Richter, vissers
Startprijs 450 EUR

F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G

Thomas Heesakkers, bospartij
Startprijs 750 EUR

Thomas heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G

Schilderij paarden
Startprijs 1.000 EUR

K.F Bombled 1822-1902, koninklijk paar op jacht, olieverf op linnen, oude bedoeking, 49x37cm Cond:R/G

B. Brugman, bomen bij boerderij
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G

B. Brugman, stilleven bloemen (groot)
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd stilleven met fruit, olieverf op paneel. Cond:G

Schilderij, C. Noltee
Startprijs 450 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Schilderij, boten op kanaal
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd Hollandse school omstreeks 1900, Hollandse stadshaven bij nacht, olieverf op paneel 32x40cm. Cond:G

Kaemmerer, bollenveld
Startprijs 1.500 EUR

Johan Hendrik kaemmerer 1894-1970 Hollands landschap met bloembollenveld. olieverf op linnen 32x22cm. Cond":G

Schilderij, priester
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.

Schilderij, Barend Brouwer
Startprijs 350 EUR

Berend Brouwer 1872-1936 Hollandse school, landschap met schaapsherder, schapen en berkeboom, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Frans stadsgezicht
Startprijs 250 EUR

Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M

H. Hearendel, visserslandschap Volendam
Startprijs 250 EUR

Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G

H. Haerendel
Startprijs 250 EUR

Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, zeilboten en vissersvolk op kade, olieverf op linnen. 70x80cm. Cond:G

Schilderij, vissersvolk
Startprijs 250 EUR

Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

J.A. Kingston 1890
Startprijs 500 EUR

J.A Kingston 1890 Engelse school, Engels landschap met vrouw en visser, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Hollandse School, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

C. Meyer omstreeks 1800, Hollandse school, zeilboten met figuren op meer, olieverf op linnen. 41x32cm Cond:G

Pendant schilderijen Godfried Stahly rychen
Resultaat: 500 EUR

Duits pendant Gottfried Stähly Rychen(Hubert Sattler) 1817-1904, berglandschappen met figuren, prachtig koperbeslag, historisme lijsten, olieverf op paneel. 16x11cm. Cond:G