Twee x Joop Vugs '89, Limburg 1957, abstracte composities, gemengde techniek op papier 28x22cm Cond:G
Frans Baayens 1896-1970 Enschede, kolk bij Groesbeek, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G
Jurrien Marinus Beek, 1879-1965, interieur met vele figuren naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 100x72cm. Cond:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, stalinterieur met paarden en spreuk, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1900, wilde bloemenbos, olieverf op linnen 54x100cm. Cond:G
Hendrik Manfried Haus 1803-1843 Duitse school(weinig op de markt, kort geleefd) wintergezicht met ijs en figuren. Olieverf op paneel 31x44cm. Cond:G
Wolfgang Willrich 1943 1897-1948 Duitse school, portret Heinrich Himmler, sepia op papier 33x43,5cm. Cond:G
Gerard Altmann 1877-1940, koe bij zonlicht onder bomen, olieverf op paneel. 29x22cm. Cond;G
Edzard Koning 1869-1954 Hollandse school, twee kinderen met speelgoed, aan het spelen in de tuin, Gouache op papier 27x35cm. Cond:G
Jan te Wierik 1992. hengelo 1954-2002 Haaksbergen, abstracte figuratieve voorstelling acryl op paneel. 86x85cm. Cond:G
Max Flikkenschild '98(Hengelo) portret Indiaan, pastel op papier 46x60cm. Cond:G
H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel
W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G
Corneille, houten cobra stijl sculptuur, opgebouwd met diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 52x53x9cm. in goede staat
Appel, Cobra achtige houten sculptuur, opgebouwd uit diverse lagen en handbeschilderingen, 21e eeuw 86x62x5cm. in goede staat Cond:G
Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G
Ritter of Rüter onduidelijk, Duitse school omstreeks 1930, buste naakte dame, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...
Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Weser am Feerhof, olieverf op papier, 35x45cm Cond:G
Duitse school verso gesigneerd+Bremen, impressionistisch riviergezicht met zeilboten, olieverf op paneel 35x22cm. Cond:G
Peter Wehrens, lithografie voor Oosters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G
Twee x Harrie Schreinemachers, twee abstract figuratieve composities, lithografie op papier 27x20cm. Cond:G
Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
H. Pesser omstreeks 1900, madonna met kind, tekening op papier, 13,5x22cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R
H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M
C. Engeling omstreeks 1930, plasgezicht met punter en waterlelies, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Georges Francois 1880-1968 gracht Amsterdam ets op papier 46x56cm. Cond:G
Ongesigneerd, uiterst bijzondere Duitse 60er jaren tekening met satirisch gedicht met betrekking tot dood en leven (Gothic) zwarte inkt op papier 60-42cm Cond:G
R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw dame in zondagskleren, gemengde techniek op papier 16x24cm, Cond:G
Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, havengezicht met spanbrug, olieverf op paneel, Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G
J. le Blanc(Adriaan Terhell) 1863-1949, platbodems op wad, aquarel op papier, 23x31cm. Cond;G
P. Kraus 1912 Duitse school, besneeuwd landschap met figuren, olieverf op paneel 31x28cm Cond:G
O. Hollmann 1893, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 36x27,5cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G
Ongesigneerd verso, Maria de Greef omstreeks 1900, stilleven met vaas en pouwenveren. olieverf op linnen 38x28cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G
Groot lot diverse antieke etsen, 18e en 19e eeuw, drie portretten, twee maal Bartholome Kilian sculps Anna maria Johann Daniel Fingerlerin, proffessor conradus vorstuis sacrae theologia(scheurtje), aq...
Onduidelijk gesigneerd Modern kunstwerk met tekst, gemengde techniek op paneel 61x32cm Cond:G
Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G
Antiek Hollandse prent met ingelegde lijst, jacht op leeuwin. 19e eeuw 40x30cm. prent op papier. Cond:G
Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.
Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G
Oud Perzisch ongesigneerd schilderij op zijde, vrouwelijke hofhouding, gouache op zijde 55x43cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollands riviergezicht met molens en figuren, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters landschap met rijtuig en figuren, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G
T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
Gesigneerd P. Haamstra Hollands stadgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm. Cond;G
Vier oude antieke Franse modeprenten omstreeks 1900, in goede staat 24x32cm.
Hong Fan 2006, meisje met minirok en zonnenbril, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G
C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G
Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G
Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G
Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G
Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G
Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G
Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G
Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...
P.C van der Wilt, 1908-1976 boerenhuis aan rivier, olieverf op linnen. 41x51cm, Cond:G
Kothmair, Duitse school, tirolerman met tabakspijp wijn en speelkaarten, olieverf op paneel 21x14cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Vogel, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G
Gravure 17e 18e eeuws, Transteve Italie, gesigneerd R.XI.S.Angelo, vouw, gedeeltelijk gescheurd, gravure op papier 69x45cm Cond:R/G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vissersvolk en gezelschap, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Twee x modern '79, onduidelijk gesigneerd, moderne composities, lithografie op papier 36x53cm.
Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G
R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G
Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G
Andre Naweger? landschap met kerkdorp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G