Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, J.M. Beek
Resultaat: 150 EUR

Jurrien Marinus Beek, 1879-1965, interieur met vele figuren naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 100x72cm. Cond:G

Schilderij, avond
Resultaat: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G

Schilderij stilleven fruit
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R

Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR

H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, H.H. Ros
Startprijs 100 EUR

H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 425 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Schilderij Frans Baayens
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens 1896-1970 Enschede, kolk bij Groesbeek, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G

Schilderij 17e eeuw
Startprijs 400 EUR

Joannes Nepomuceus patronus laborantium, 17e eeuws portret, olieverf op paneel 33x24cm. Cond:G

H. Nickel, boer met paarden
Resultaat: 475 EUR

Hans Nickel omstreeks 1980, Duitse school, boer met paardenspan, olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G

Evert Moll
Startprijs 400 EUR

Evert Moll 1878-1955, vaas met rozen, olieverf op paneel 31x23cm. Cond:G

J.Palfy
Startprijs 80 EUR

J. Palfy, eendenfamilie a.d. waterkant, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schilderij, Emile Lecomte
Startprijs 200 EUR

Paul Emile Lecomte 1866-1938 Sint Gilles, buste dikke man, olieverf op paneel 65x61cm. Cond:G

Schilderij Höppe
Startprijs 350 EUR

B. Höppe '75 Ferdinand Bernhard 1841-1922 Duits dorpsgezicht met watermolen en figuren, olieverf op linnen 37x48cm Cond:G

B. Salviati
Startprijs 150 EUR

Benedetto Salviati omstreeks 1930 Italiaanse school, gezicht op Venetie, aquarel op papier, Cond:G

Jurrien Marinus Beek
Startprijs 200 EUR

Jurrien Marinus Beek, bosgezicht in herfsttooi, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Schilderij op koper
Startprijs 350 EUR

Religieus barokschilderij, 18e eeuws Maria met koning, cherubijnkoppen, engelen en kroon, olieverf op koper 17x13,5cm Cond:G

Heyboer
Startprijs 200 EUR

Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesig.
Resultaat: 408 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1800
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, landschap met herder en vee in de bergen, olieverf op paneel. 21x14,5cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, landschap met figuren, bomen en huizen, olieverf op paneel 25x16cm. Cond:G

Berglandschap met lijst van bladgoud
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G

Schilderij boten op zee
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht met boten, olieverf op paneel 205x33cm. Cond:G

Ikoon
Startprijs 350 EUR

Viervelden icoon met Moeder Gods van Kazan, Anastasis en vele heiligen, ca. 1900 23,5x28,4cm.

Gerard Krol
Resultaat: 110 EUR

Gerard Krol 1882-1950 Enschede, Aamsveen, olieverf op paneel 54x46cm. Cond:G

Twee werken Joop Vugs
Resultaat: 50 EUR

Twee x Joop Vugs '89, Limburg 1957, abstracte composities, gemengde techniek op papier 28x22cm Cond:G

Schilderij, monogram R.R.
Resultaat: 200 EUR

Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G

J. Mankes, koe melken
Resultaat: 250 EUR

Jan Mankes 1889-1920 melkende boerin, houtsnede op papier. 14x20cm. Cond:G

J. Mankes, kraai
Resultaat: 350 EUR

Jan Mankes 1889-1920 schreeuwende kraai, houtsnede op papier 24x18cm. Cond:G

Schilderij Ed van Heck met boek
Startprijs 350 EUR

Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G

Schild: meisje met poes
Startprijs 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd, omstreeks 1900, meisje met poes, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Schild; geliefde met kind 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880, vrouw met kind bij gevangenisraam, olieverf op linnen, 21x17cm. Cond:R

Duitse school
Startprijs 650 EUR

Onduidelijk gesigneerde Duitse school, 1e helft 20e eeuw, leraar straft leerling in klas, olieverf op linnen. 80x100cm. Cond:G

Schilderij dame met mandoline
Resultaat: 235 EUR

Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G

Schilderij, heuvellandschap
Startprijs 200 EUR

Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Picknick 20e eeuw
Resultaat: 180 EUR

F. Branen omstreeks 1960, gezelschap met kinderen aan het picknicken 50x60cm. olieverf op linnen.

Renard, kinderen op strand
Startprijs 240 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, spelende kinderen op het strand, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Voorouderportretten
Startprijs 150 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

Chinees schilderij
Startprijs 80 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G

G.J. Roermeester
Resultaat: 175 EUR

Gerardus Johannes Roermeesters 1844-1936, gezicht op moestuin in dorp, olieverf op linnen. 35x45cm. Cond:G

Schilderij Koempoel
Startprijs 250 EUR

Sujatno Koempoel 49, 1912-1987, Indonesische markt met figuren, olieverf op paneel 28,5x20,3cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1930
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zeilboten op zee, olieverf op linnen 45x65cm. Cond:G

Schilderij, omstreeks 1800
Resultaat: 340 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 Duitse school, riviergezicht met gebergte, huizen ruïne en figuren. Olieverf op paneel 32x27cm. Cond:R

Barend Brouwer
Startprijs 250 EUR

Barend Brouwer 1827-1936, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen 45x75cm. Cond:R/G

Schilderij, ongesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands winters stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 87x52cm. Cond:G

Schilderij, vissers
Startprijs 340 EUR

A. Bonnhorst omstreeks 1880 Duitse school, bomschuiten met vissersvolk op het strand. olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G

Jachtschildering omstreeks 1900
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900 Romantisch landschap met ree, olieverf op linnen 48x37cm. Cond:G

Ikoon st. Simeon
Startprijs 250 EUR

Ikoon, Russische monnik voor het door hem gestichte klooster. Russische volkskunst 17,6x13,2cm

Jachtschildering
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 jachtvoorstelling, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G

Maria en jesus in bronzen lijst
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke religieuse schilderijen in bronzen lijsten, omstreeks 1900, deels geschilderd, waarschijnlijk voorgedrukt. 40-45cm. Cond:G

Portret J. van Rossum
Resultaat: 225 EUR

J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G

Schilderij, Langstra
Startprijs 380 EUR

Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G

Wim Bos
Startprijs 250 EUR

Wim Bos 1906-1977, vele schepen op rivier, gemengde techniek op papier 25x72cm. Cond:G

Schilderij, J.R. Ruys
Startprijs 80 EUR

J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G

Schilderij, van Noordam
Resultaat: 180 EUR

H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

P. Tijssen stilleven
Startprijs 75 EUR

P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

J.H Weijns
Resultaat: 325 EUR

Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G

2 Duitse werken
Startprijs 100 EUR

Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G

Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G

Japanse houtsnede
Resultaat: 60 EUR

Japanse houtsnede

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G

Hassim, padi oogst
Startprijs 250 EUR

Hassim, Indonesische school, Indonesische vrouwen bij Padi oogst, olieverf op linnen 50x77cm.Cond;G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 240 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G

B. Brugman, stilleven bloemen
Resultaat: 150 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, vaas met bloemen, olieverf op paneel, 45x54cm. Cond:G

B. Brugman, Christus met man
Resultaat: 100 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, Christus met handoplegging, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie oude antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30x35cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-36cm. Cond:G

H. Pastor
Startprijs 500 EUR

H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve voorstelling 1994, acryl op linnen, gemengde techniek, 80x120cm.Cond:G

H. Pastor
Startprijs 500 EUR

H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve compositie, 1994, acryl op linnen, gemengde techniek 80x120cm. Cond:G

Ikoon Maagd Maria
Startprijs 225 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan, Russische volkskunst 17,5x22,5cm.

Schilderij, Herman Bogman jr.
Resultaat: 200 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, staande dame
Resultaat: 100 EUR

Reinier Peynenburg 1884-1968 elegante dame, olieverf op linnen 198x100cm. Cond:G

Schilderij Wiersma, Drachten
Resultaat: 1.100 EUR

Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G

Schilderij, molen bij Dokkum
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, mogelijk Ids Wiersma, poldergezicht met molen en punter bij Dokkum, olieverf op linnen 22x15cm Cond;G

Paul Morro stilleven
Resultaat: 200 EUR

Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G

Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G

Schaapsherder
Resultaat: 150 EUR

Simon Kramer 1940, schaapsherder met schapen en boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij 1800
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G

M.Borbely
Resultaat: 160 EUR

M. Borbely Mihaly 1923, reebok, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Naief schilderij
Resultaat: 110 EUR

Monogram S.V.B '78 naieve school Duitsland, Duits markt tafereel, olieverf op linnen. 30x35cm. Cond:G

Litho Picasso
Resultaat: 80 EUR

Picasso 1.8.57, handgesigneerd, strandvoorstelling, 27x37cm. Lithografie op papier

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Schilderij ca. 1900, naar Ostade
Startprijs 60 EUR

Naar Ostade omstreeks 1900, taverne interieur met figuren naar oud voorbeeld, olieverf op paneel. Cond;G

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw, romantische voorstelling, tonnenmaker met figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Schilderij A. de Roo
Resultaat: 350 EUR

A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

van Hoorn
Resultaat: 140 EUR

J. van Hoorn, Hollandse school omstreeks 1880. Hollands stadsgezicht met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 24x18,5cm. Cond:G

M. Salles
Resultaat: 450 EUR

M. Salles 1886, 18e eeuws interieur met vele figuren, olieverf op linnen 100x65cm. Cond: G

Schilderij, W. Ganter 1883
Resultaat: 160 EUR

W. Ganter 1883, riviergezicht bij avond, met eenden, figuren en boot, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Wintergezicht, monogram
Startprijs 80 EUR

Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G

Schilderij 17e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Duits 18e eeuws nonnenportret met tekst 1682-1744, doek beschadigd. 27x22,5cm. Cond;M

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 170 EUR

Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

B.H. Bolink
Resultaat: 110 EUR

B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G

B. Schulte, stadsgezicht
Startprijs 150 EUR

Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G