Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduidelijk, modern
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G

handgesigneerde Litho Leon Danchin
Resultaat: 240 EUR

Leon Danchin 1887-1938, jachthond met konijn, ingekleurde ets op papier. 45x53cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 240 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, kapitaal landschap met bosven, verso Ven bij Oisterwijk, olieverf op linnen 105x160cm Cond:G

Schilderij dame met mandoline
Resultaat: 235 EUR

Monogram C.B.B omstreeks 1880, dame met mandoline, olieverf op linnen 45x58cm. Cond:G

Jachtschildering
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 jachtvoorstelling, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G

Portret J. van Rossum
Resultaat: 225 EUR

J.W. van Rossum 1881-1963 dame met grote hoed, olieverf op paneel. 21x11,5cm. Cond:G

B. Brugman, bomen bij boerderij
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, expressionistisch landschap, bomen en boerderij, olieverf op linnen 80x60cm. Cond;G

B. Brugman, stilleven bloemen (groot)
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1800
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G

Schilderij, monogram R.R.
Resultaat: 200 EUR

Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G

Jachtschildering omstreeks 1900
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900 Romantisch landschap met ree, olieverf op linnen 48x37cm. Cond:G

Schilderij, Herman Bogman jr.
Resultaat: 200 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Paul Morro stilleven
Resultaat: 200 EUR

Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G

Landschap met schapen P. Bouter
Resultaat: 200 EUR

Piet Bouter Den Haag 1887-1968, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:G

Schilderij Ger Stallenberg
Resultaat: 200 EUR

Ger Stallenberg (Tilburg Galerie) stilleven met peren 24x24cm. olieverf op linnen Cond:G

Jan Kelderman, clown met viool
Resultaat: 200 EUR

Jan Kelderman, clown met viool, olieverf op linnen. 65x45cm. Cond:G

Pendant, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G

Schilderij 1800
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G

Schilderij huis met moeder en kind
Resultaat: 185 EUR

F. Vivaky omstreeks 1900 Hongaarse school, boerderij moeder met kind. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Gravure Blaeu
Resultaat: 180 EUR

Gravure 16e/17e eeuws, Ampfitheater Rome, Nicolao corver consuli ac senatori reip. Amsteledamensis D.D.D J. Blaeu, in goede staat, gravure op papier 38x50cm.

Picknick 20e eeuw
Resultaat: 180 EUR

F. Branen omstreeks 1960, gezelschap met kinderen aan het picknicken 50x60cm. olieverf op linnen.

Schilderij, van Noordam
Resultaat: 180 EUR

H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 180 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G

Aafke Kelly
Resultaat: 180 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

G.J. Roermeester
Resultaat: 175 EUR

Gerardus Johannes Roermeesters 1844-1936, gezicht op moestuin in dorp, olieverf op linnen. 35x45cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 170 EUR

Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

P. van den Braken, zomeravond
Resultaat: 170 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuws landschap
Resultaat: 170 EUR

Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R

Van Doornik, koe in stal
Resultaat: 160 EUR

H. Van Doornik 1917 (heertje) 1880-1936, Hollandse school, koe in stal, olieverf op linnen, 38x29cm. Cond:G

M.Borbely
Resultaat: 160 EUR

M. Borbely Mihaly 1923, reebok, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, W. Ganter 1883
Resultaat: 160 EUR

W. Ganter 1883, riviergezicht bij avond, met eenden, figuren en boot, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Aquarel, Blok van de Velden
Resultaat: 160 EUR

AD. Blok v.d Velden 1913-1980, landschap Texel 1946, gemengde techniek op papier. 40x25cm. Cond:G

Schilderij, J.M. Beek
Resultaat: 150 EUR

Jurrien Marinus Beek, 1879-1965, interieur met vele figuren naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 100x72cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1930
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zeilboten op zee, olieverf op linnen 45x65cm. Cond:G

B. Brugman, stilleven bloemen
Resultaat: 150 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, vaas met bloemen, olieverf op paneel, 45x54cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie oude antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30x35cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-36cm. Cond:G

Schaapsherder
Resultaat: 150 EUR

Simon Kramer 1940, schaapsherder met schapen en boerderij, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

A.J. v. Prooyen, man in landschap
Resultaat: 150 EUR

A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G

Havengezicht
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse haven met boten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij Adrie van Dijk
Resultaat: 150 EUR

Adri van Dijk stilleven met messing vijzels, glas etc. olieverf op paneel. 40x30cm. Cond:G

Fedor van Kregten
Resultaat: 150 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G

van Hoorn
Resultaat: 140 EUR

J. van Hoorn, Hollandse school omstreeks 1880. Hollands stadsgezicht met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 24x18,5cm. Cond:G

Schilderij huis met dame
Resultaat: 140 EUR

J.H.Weyns Zwolle 1864-1945 Rotterdam. Vrouw bij boerderij, olieverf op linnen 45x55cm. Cond:G

Dubois, Parijs
Resultaat: 140 EUR

F. Dubois, gesigneerd, stadsgezicht met terras en figuren, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond;G

Schilderij, kippen op boerenerf
Resultaat: 135 EUR

J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

A. Garsteiger?
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1930, mogelijk A. Garsteiger?, stilleven met rozen, olieverf op linnen 45x60cm. Cond:G