Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot gouden sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot gouden sieraden bestaande uit een ring, halve harthanger en een element met gravure, 585/000. en een vergulde hanger met parelmoer. Totaal goud ca 3,2 gr

Armband, wit amber
Resultaat: 50 EUR

Armband van lichte barnsteenkralen, ø 9 mm. ca 8 gr. 21 kralen.

Zilveren klemband
Resultaat: 50 EUR

Zilveren klemarmband, 925/000, strak model met bewerkte binnenrand. Breedte 14 mm. ca 36 gr.

Barnsteen hanger zilver
Resultaat: 45 EUR

Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Driehoekig 43x55 mm. ca 20 gr.

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot ivoren sieraden bestaande uit 2 kettingen, een ring uit ivoor en een zilveren ring met ivoor.

Barnsteen hanger zilver
Resultaat: 45 EUR

Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Ovaal. 44x42 mm. ca 24 gr.

Barnsteen armband met zilveren spang
Resultaat: 45 EUR

Zilveren klemarmband met Barnsteen. Groot stuk barnsteen, Rusland, vierkant 40x45 mm. bevestigd aan een fijn klemarmband.

4 Paar zilveren oorstekers met edelstenen
Resultaat: 40 EUR

Vier paar oorstekers, goud op zilver, met witte, groene en blauwe stenen. Grootte ø9, 10x10 en 25-30 mm.

Zilveren broche met leisteen
Resultaat: 40 EUR

Fraaie zilveren broche, 925/000, ingelegd met leisteen. Driehoekig model met omgekrulde rand en voorzien van een leisteen. Nieuw Grootte 5,5x4cm.

Zilveren sieraden met barnsteen 3x
Resultaat: 40 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met barnsteen bestaande uit een broche, Jugendstil stijl, een ring en een peervormige hanger. Totaal ca. 29,3 gr. In goede staat.

Ei-hanger
Resultaat: 40 EUR

Ei hanger, Faberge stijl, verguld, versierd met emaille, zirconia's en met een pegelvormige onyx. Lengte 33 mm. Nieuw.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met langwerpige kop met daarin een diamant. ø 56 ca. 2,2 gr.

Oorknoppen en ketting met barsteen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren oorstekers en ketting met hanger, 835/000, met barnstenen, Oorknoppen met buton geslepen barnstenen, ø 11 mm. En een gourmetcollier met een barnsteen gevat in draadzilver als hanger, 30x28 m...

Turkoois collier
Resultaat: 40 EUR

Collier van turkooiskralen, olijfvormige schakels, met hanger. geperst 18x21 mm. Lengte 42 cm.

Zilveren ring met Chromdiopsid
Resultaat: 40 EUR

Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw

Zilveren ring met lapis lazuli
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met lapis lazuli.Zware ring met bolle band, voorizne van een langwerpig afgeronde zetkast bezet met een langwerpige Lapis Lazuli, 10x8 mm. ø 55 Breedte 14 mm. ca. 15,1 gr. Nieu...

Zilveren horloge en ring
Resultaat: 35 EUR

Zilveren hanghorloge met ketting en ring, 835/000. Vierkant hanghorloge, 28x26 mm aan een grove ketting, lengte 70, en een een opengewerkte ring met strakke band en cirkelvormige bewerking. Totaal ca ...

Zilveren spang met mosagaat
Resultaat: 35 EUR

Zilveren spang en hanger, 925/000, met mosagaat. Ronde spang met grote ovale zilveren hanger met mosagaat. ø44x32 mm. ø spang 1,5mm. Lengte 41 cm. In goede staat.

Twee zilveren hangers
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren hangers, één ovale hanger bezet met een amethist, 35x26 mm, en een hanger in de vorm van een Zeeuwse knop. ø 28 mm. Totaal ca 27 gr. In goede staat

Zilveren design klemband
Resultaat: 35 EUR

Zilveren design klemband, 925/000, met afgevlakte bovenzijde, 58x46 mm. Breedte 12 mm. MT.: Edelmetaalbedrijf populier n.v. Den Bosch. ca. 16,3 gr.

Gouden ring met carneool
Resultaat: 35 EUR

Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53

Set glascamee sieraden
Resultaat: 30 EUR

Amerikaanse modesieraden: Een set bestaande uit een broche en oorclips voorzien van camee. De rand om de glascamee is bezet met witte stenen. Grootte 56x46 en 30x24 mm.

Collier van agaat met zilveren slot
Resultaat: 30 EUR

Collier met agaatkralen met zilveren, 835/000, sluiting. Verlopend collier met ovale agaatkralen bevestigd aan een zilveren haaksluiting met bloem. Lengte 42 cm Grootte 10x13-16x21 mm.

Hanger met maansteen en witte topaas
Resultaat: 30 EUR

Goud op zilveren hanger, 925/000, met een traanvormige maansteen, 12,5 crt, versierd met een rand met witte topasen, totaal ca 0,5 crt. 30x16mm, ca 4,2 gr. Nieuw