Collier van nefriet en parels met witgouden sluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 5 mm, en nefrietkralen, ø 9 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting met parel en licht groenen stenen, ø ...
Goud op zilveren hanger, 925/000, met een traanvormige maansteen, 12,5 crt, versierd met een rand met witte topasen, totaal ca 0,5 crt. 30x16mm, ca 4,2 gr. Nieuw
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Rechthoekig. (breuklijnen in de barnsteen) 44x52 mm.
Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...
Citizen horloge met leren band. Goudkleurig langwerpig model met bewerkte wijzerplaat. Grootte kast 28x34 mm. Quarts
Prachtig gouden Cartier horloge, 750/000, model Diabolo. Dameshorloge met 5 saffieren in de kroon en aan de beugels. Voorzien van lederen band met gouden clip, 750/000. In goede staat met certificaat.
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines. ø 44 mm. Zakhorloge met witte emaile wijzerplaat met cijferaanduiding. Grand prix Paris- Anvers-Paris, Milan Bruxelles. Enkele deukjes in de kast, verder in goede...
Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...
Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat
Twee heren horloges, Mivkon. Voorzien van zwarte geioniseerde kasten. Een model met een zwarte band en een model met blauw gele band. grootte ø4,2-5 mm. Nieuw
Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.
Invicta herenhorloge met stalen kast en zwarte rubberen band. ø 48 mm. Nieuw no. 6988 Met certificaat.
Collier en armband met granaten en gouden sluiting. Drie rijen granaatarmband met olijfvormige gefacetteerde granaten, 4x8mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midd...
Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.
Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw
Uitgewerkte gouden staafbroche 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewer...
Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw
Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.
Grote gouden heren cachetring met jade, 585/000. Breedte 16 mm. ø 64. In goede staat.
Vier doosjes met gouden piercings, 585/000. Bestaande uit 3 navelpiercings versierd met zirconia's en twee wenkbrauwringetjes, ø 10 mm. Nieuw in doos.