Fraai collier met amethist, 375/000, Collier met ronde en peervormige schakels allen bezet met rond en peervormig gefacetteerde amethisten, ø 4 mm en 4x6 mm. Lengte 45,5 cm ca 25,8 gr. Voorzien van ka...
Parelcollier van mosselkernparels, ø 10 mm, met een zilverkleur voorzien van zilveren sluiting, Lengte 43 cm Nieuw
Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw
Lot met zilveren sieraden met knopen, 835/000, bestaande uit oorknoppen, een ring, een broche, een sluiting en twee armbanden. ca 93 gr. In goede staat
Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Brede zilveren Gourmetarmband, 835/000. Brede bol gourmetarmband, 18 mm, met bakslot en veiligheden. ca 62 gr. Lengte 21 cm. In goede staat
Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Ovaal. 44x42 mm. ca 24 gr.
Armband met grote zilveren knoop en sluiting, 925/000, met 3 rijen met koralen. Lengte 19 cm.
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Mooie Swarovski ring, zilver verguld, 925/000, met oranje gele steen. Grote ring met een vierkante swarovski steen. 20x20 mm. ø 58. Als nieuw in originele doos
Zilveren armband, 925/000, met zwarte zirconia's. Armband met ronde schakels bezet met gefacetteerde zwarte zirconia's, ø 14 mm. Lengte 18 cm. ca 44 gr. Als nieuw.
Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm
Collier van kralen van vissenbeen. Uitgesneden vissenbeenkralen, met grote ovale kralen en diverse diskvormige gehoekte schakels. Met onedele sluiting. Lengte 45 cm.
Twee broches, verguld met voorstellingen. Een grote broche met bloemenrand voorzien van twee plaquettes van wedgewood met voorstellingen, grootte 63x67 mm, en een ronde broche met getorste rand en een...
Zilveren fantasiearmband, 925/000, met emaille. Armband uit ronde schakels met emaille versierde hangers en vergulde ogen. ca 20,6 gr. Lengte 20 cm.
Zilveren fantasiebroche, 925/000, versierd met emaille en vergulde ogen. ca 14,6 gr ca 8x6cm.
Oorhangers, zilver verguld, 925/000, met smaragd en parel. Oorhanger met bloemvormige hanger bezet met een peervormige cabouchon geslepen smaragden, 7x6mm, 2 kleine diamantjes en een ovaal klein zoetw...
Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.
Zilveren collier en hanger, 835/000, met barnsteen, 30x26 mm incl. oog. Lengte 45 cm ca. 10,9 gr.
Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53
Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.
Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.
Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Gouden ring met vierkant uitgewerkte zetkast met krullen, bezet met een smaragd geslepen licht groene steen, 9x11mm. ø 55, ca. 5,5 gr. Steen is iets afges...
Gouden ring, 585/000, met blauwe topaas. Klassieke ring met ovaal gefacetteerde blauw topaas, 13x9mm, versierd met een dubbel getorste rand. ø 53, ca 3,5 gr. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met zirconia. Gouden dubbele trouwring met 2 balkjes en een grote zirconia. ca 6,8 gr ø 65
Lot gouden sieraden bestaande uit een ring, halve harthanger en een element met gravure, 585/000. en een vergulde hanger met parelmoer. Totaal goud ca 3,2 gr
Collier van barnstenen. Verlopend collier met ovale kralen, 6-20 mm, voorzien van barnstenen sluiting. Lengte 60 cm ca 63 gr.
Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland
Twee stukken barnsteen met ketting, melkachtige stukken barnsteen ( Rusland) een rechthoekig model, 25x28 mm, en een ovaal plat stuk 49x35 mm bevestigd aan een zilveren gourmetcollier.
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Zilveren ring met amethist en parel, 835/000. Een handvervaardigde ring met een cabouchon geslepen amethist, ø 12 mm, en 8 parels. Ringkop 26x22 mm, ø 54 ca. 9,5 gr.
Twee tanzanietstenen, peervormig gefacetteerd, 6x8 en 5x7 mm, met een goede kleur en zuiverheid.
Drie barnstenen collier. Een collier van geslepen barnsteenkralen, cilindervormig gefacetteerd, verlopend in grootte, 11/33 mm. lengte 60 cm. ca. 31 gr. Collier van barnstenen, verlopend in grootte, 8...
Elegante gouden ring, 585/000 met briljant. Merk: Rensini. Ring half wit half geel, met slag waartussen 3 briljanten zitten geklemd. 2x 0.05 en 1x 0.10 crt. ca 4,6 gr. ø 50
Tag Heuer horloge, staal 200 professional, met groene leren band en klip. Nr.: G47112. In originele doos.
Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.
Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Drie Raymond Weijl horloges, double modellen met leren band. In goede staat
Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.
Collier van ronde robijnkralen, ø 7 mm, voorzien van gouden karabijnsluiting, 585/000. Lengte 47 cm. ca. 47 gr.
Gouden collier en hanger, 585/000, met mabeparel en diamant. Ronde hanger met parel, ø 14 mm, en versierd met drie briljanten, 0.03 crt W/Si. Bevestigd aan een fijn slangcollier. Lengte 46 cm Grootte ...
Goud op zilveren oorknoppen, 925/000, met parel en robijn. Bloemvormige oorknoppen met cremekleurige parels, ø 6,5 mm, met rond gefacetteerde robijnen en kleine diamantjes. 13x12,5mm. ca. 2,9 gr.