Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier met Amethist
Startprijs 490 EUR

Fraai collier met amethist, 375/000, Collier met ronde en peervormige schakels allen bezet met rond en peervormig gefacetteerde amethisten, ø 4 mm en 4x6 mm. Lengte 45,5 cm ca 25,8 gr. Voorzien van ka...

Parelcollier grijs
Startprijs 30 EUR

Parelcollier van mosselkernparels, ø 10 mm, met een zilverkleur voorzien van zilveren sluiting, Lengte 43 cm Nieuw

Designring Novitum
Startprijs 30 EUR

Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw

Zilveren sieraden knopen
Resultaat: 100 EUR

Lot met zilveren sieraden met knopen, 835/000, bestaande uit oorknoppen, een ring, een broche, een sluiting en twee armbanden. ca 93 gr. In goede staat

Zilveren ring paarse steen
Startprijs 20 EUR

Strakke zilveren ring, 925/000, met paarse-witte steen. Ring, Art Deco stijl, met een paars witte, langwerpig gefacetteerde steen. ø 52 ca. 4 gr. In goede staat.

Zilveren collier en hanger zirconia
Resultaat: 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.

Zilveren speld Esprit
Startprijs 25 EUR

Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw

Zilveren armband
Resultaat: 90 EUR

Brede zilveren Gourmetarmband, 835/000. Brede bol gourmetarmband, 18 mm, met bakslot en veiligheden. ca 62 gr. Lengte 21 cm. In goede staat

Barnsteen hanger zilver
Resultaat: 45 EUR

Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Ovaal. 44x42 mm. ca 24 gr.

Armband zilver koraal
Resultaat: 70 EUR

Armband met grote zilveren knoop en sluiting, 925/000, met 3 rijen met koralen. Lengte 19 cm.

4x zilveren armband
Startprijs 60 EUR

Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...

Swarovski ring, zilver verguld
Resultaat: 65 EUR

Mooie Swarovski ring, zilver verguld, 925/000, met oranje gele steen. Grote ring met een vierkante swarovski steen. 20x20 mm. ø 58. Als nieuw in originele doos

Zilveren armband met zirconia
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met zwarte zirconia's. Armband met ronde schakels bezet met gefacetteerde zwarte zirconia's, ø 14 mm. Lengte 18 cm. ca 44 gr. Als nieuw.

Collier van carneolen met zilveren slot
Startprijs 40 EUR

Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm

Vissenbeencollier
Startprijs 75 EUR

Collier van kralen van vissenbeen. Uitgesneden vissenbeenkralen, met grote ovale kralen en diverse diskvormige gehoekte schakels. Met onedele sluiting. Lengte 45 cm.

2 Broches, met wedgewood
Resultaat: 80 EUR

Twee broches, verguld met voorstellingen. Een grote broche met bloemenrand voorzien van twee plaquettes van wedgewood met voorstellingen, grootte 63x67 mm, en een ronde broche met getorste rand en een...

Zilveren fantasie armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren fantasiearmband, 925/000, met emaille. Armband uit ronde schakels met emaille versierde hangers en vergulde ogen. ca 20,6 gr. Lengte 20 cm.

Zilveren fantasiebroche
Resultaat: 30 EUR

Zilveren fantasiebroche, 925/000, versierd met emaille en vergulde ogen. ca 14,6 gr ca 8x6cm.

Oorhangers met smaragd en parels
Startprijs 30 EUR

Oorhangers, zilver verguld, 925/000, met smaragd en parel. Oorhanger met bloemvormige hanger bezet met een peervormige cabouchon geslepen smaragden, 7x6mm, 2 kleine diamantjes en een ovaal klein zoetw...

Barnstenen halsketting
Startprijs 50 EUR

Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.

Zilveren ketting en hanger met barnsteen
Resultaat: 100 EUR

Zilveren collier en hanger, 835/000, met barnsteen, 30x26 mm incl. oog. Lengte 45 cm ca. 10,9 gr.

Gouden ring met carneool
Resultaat: 35 EUR

Gouden ring, 585/000, met carneool. Ring met ovale zetting met versierde rand met een carneool. zetkast wat afgesleten. ca. 3,1 gr. ø 53

Zilveren ring bloedkoraal
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring met bewerkte rand voorzien van een bloedkoraal, 12x9mm, ø 56 ca 3,5 gr.

Gouden ring met briljant
Startprijs 120 EUR

Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.

Gouden ring met lichtgroene steen
Startprijs 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Gouden ring met vierkant uitgewerkte zetkast met krullen, bezet met een smaragd geslepen licht groene steen, 9x11mm. ø 55, ca. 5,5 gr. Steen is iets afges...

Gouden ring met blauwe steen
Resultaat: 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met blauwe topaas. Klassieke ring met ovaal gefacetteerde blauw topaas, 13x9mm, versierd met een dubbel getorste rand. ø 53, ca 3,5 gr. In goede staat

Zilveren armband met carneool
Resultaat: 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.

Gouden ring met zirconia
Resultaat: 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met zirconia. Gouden dubbele trouwring met 2 balkjes en een grote zirconia. ca 6,8 gr ø 65

Lot gouden sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot gouden sieraden bestaande uit een ring, halve harthanger en een element met gravure, 585/000. en een vergulde hanger met parelmoer. Totaal goud ca 3,2 gr

Barnsteen collier verlopend
Resultaat: 360 EUR

Collier van barnstenen. Verlopend collier met ovale kralen, 6-20 mm, voorzien van barnstenen sluiting. Lengte 60 cm ca 63 gr.

Barnsteen armband en ring
Resultaat: 185 EUR

Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland

Twee stukken barnsteen met ketting
Startprijs 50 EUR

Twee stukken barnsteen met ketting, melkachtige stukken barnsteen ( Rusland) een rechthoekig model, 25x28 mm, en een ovaal plat stuk 49x35 mm bevestigd aan een zilveren gourmetcollier.

Houten gebedsketting
Startprijs 25 EUR

Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm

Zilveren ring met amethist en parel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring met amethist en parel, 835/000. Een handvervaardigde ring met een cabouchon geslepen amethist, ø 12 mm, en 8 parels. Ringkop 26x22 mm, ø 54 ca. 9,5 gr.

Twee tanzanietstenen
Resultaat: 85 EUR

Twee tanzanietstenen, peervormig gefacetteerd, 6x8 en 5x7 mm, met een goede kleur en zuiverheid.

3 Barnstenen halskettingen
Startprijs 60 EUR

Drie barnstenen collier. Een collier van geslepen barnsteenkralen, cilindervormig gefacetteerd, verlopend in grootte, 11/33 mm. lengte 60 cm. ca. 31 gr. Collier van barnstenen, verlopend in grootte, 8...

Gouden briljantring Rensini
Resultaat: 225 EUR

Elegante gouden ring, 585/000 met briljant. Merk: Rensini. Ring half wit half geel, met slag waartussen 3 briljanten zitten geklemd. 2x 0.05 en 1x 0.10 crt. ca 4,6 gr. ø 50

10 Swatch horloges
Startprijs 100 EUR

Lot met tien swatch horloges, diverse modellen.

Tag heuer horloge
Resultaat: 170 EUR

Tag Heuer horloge, staal 200 professional, met groene leren band en klip. Nr.: G47112. In originele doos.

Zilveren kruis Quinn
Resultaat: 25 EUR

Massief zilveren kruis, 925/000, gerhodineerd. Kruis voorzien van gediamanteerde bewerking, merk Quinn Grootte 28x20 mm. ca. 4,6 gr.

Raymond Weijl dameshorloge
Resultaat: 75 EUR

Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682

3 Raymond Weijl Horloges
Resultaat: 90 EUR

Drie Raymond Weijl horloges, double modellen met leren band. In goede staat

Gouden broche met haar en oorsteker
Startprijs 75 EUR

Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.

Collier van Robijnkralen met gouden slot
Startprijs 390 EUR

Collier van ronde robijnkralen, ø 7 mm, voorzien van gouden karabijnsluiting, 585/000. Lengte 47 cm. ca. 47 gr.

Gouden collier en hanger met parel
Startprijs 260 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met mabeparel en diamant. Ronde hanger met parel, ø 14 mm, en versierd met drie briljanten, 0.03 crt W/Si. Bevestigd aan een fijn slangcollier. Lengte 46 cm Grootte ...

Oorknoppen met parel en robijn
Resultaat: 25 EUR

Goud op zilveren oorknoppen, 925/000, met parel en robijn. Bloemvormige oorknoppen met cremekleurige parels, ø 6,5 mm, met rond gefacetteerde robijnen en kleine diamantjes. 13x12,5mm. ca. 2,9 gr.

Citrien 8,48 crt,
Resultaat: 30 EUR

Citrien 8,48 crt, ovaal gefacetteerd, 16x12mm.

Amethist ca 11,5 crt
Startprijs 30 EUR

Amethist ca 11,5 crt, 16x14 mm, met kussenslijpsel