30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

2 Bonbontangen
Resultaat: 55 EUR

Zilveren schaal
Resultaat: 160 EUR

Prachtige zilveren schaal, 925/000. Ronde schaal geplaatst op een ronde voet met Biedermeier krul en bloembewerking. ca 372 gr. ø 18x11 cm. In goede staat.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000. Gecontourneerde tasbeugel met diverse taferelen en krullen. Voorzien van ketting. jl.: I: 1918 Grootte 17x7cm. ca.130 gr. In goede staat

Lot divers
Resultaat: 40 EUR

Lot divers bestaande uit een zilveren schaar, 835/000, verzilverde breidoppen in de vorm van laarsen, flessendop en vingerhoed.

5 Zilveren servetbanden
Resultaat: 25 EUR

Kristallen coupe met zilver
Resultaat: 35 EUR

Antieke geslepen kristallen coupe met ruit- en waaierslijpsel op poot met geslepen knoop op zilveren voet, 835/000, met parelrand. ca 1880. ø 13x11. In goede staat.

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Lot verzilverd
Resultaat: 60 EUR

Lot verzilverd bestaande uit 2 serveerschalen, een vaasje, een set met taartvorkjes, 2 D.E. theeblikken en een bewerkt lepeldoosje.

Zilveren Jugendstil taartschep
Resultaat: 40 EUR

4 delig servies verzilverd
Resultaat: 30 EUR

Vier delig verzilverd koffieservies omstreeks 1930, gemerkt SMF 12-18cm. Cond;G

Zilveren tasbeugel + tas
Resultaat: 35 EUR

Kavel divers zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot met divers zilver, bestaande uit een kurk met zilveren dop, een montuur, een briefopener een deel van een lepeltje en 2 manchetknopen. .

Lot 4 x zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 delen zilver, 835/000 bestaande uit een theelepel, 2 roomlepels en een suikertang. Totaal ca 70 gr.

Zilveren kinderbord met lepel
Startprijs 60 EUR

Cassette met daarin een zilveren kinderbord en lepel en ivoren bak. Frans 950/000. ø 15 lengte lepel 16 cm. In goede conditie.

Zilveren strooier
Resultaat: 55 EUR

Zilveren bestek
Resultaat: 400 EUR

Zilveren bestek
Resultaat: 300 EUR

Zilveren Jugendstil fotolijst
Resultaat: 95 EUR

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 90 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje, 835/000, Empire, zonder scharnier met ribbelwerk in banen. MT.: M.Warren, Sneek, ca 1817. ø 5 cm ca 24 gr. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Zilveren miniatuur Stoomlocomotief
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur Stoomlocomotief, 925/000, met draaiende wielen. ca 86 gr 8x2,5x4cm. In goede staat

Zilveren blaadje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 835/000, Duits. Blaadje met gecontourneerde rand voorzien van filet, iets opstaande rand. ø16x1,5 cm. ca 176 gr. In goede staat

Zilveren schaar, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR