Grote bronzen figuur, vrouw op canape, op zwart marmeren basement 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Miol, in goede staat 36x32x19cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Art Deco stijl bronzen jachtluipaard op marmeren basement, 21e eeuw,gesigneerd De Coux, in goede staat 31cm.
Moderne bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, erotische dame in catsuit, in goede staat 35cm.
Groot antiek Oostenrijks ampfora gemerkt beeld, nr. 4771/24cm. moeder met 2 kinderen, prachtig gekleurd met bronskleurige glazuur, ivoorkleur, en vele andere kleuren 68cm. klompje gelijmd, Cond:R/G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw voorstellende een Chinees bij het varkens voeren, in goede staat 31x31x14cm.
Brons gegoten figuur op zwart marmeren basement, voorstellende een erotische dame, 21e eeuw, onduidelijk gesigneerd, in goede staat 43cm. Cond:G
Grote bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw man met baard, wintermantel en sprokkelhout, 43.5cm. Cond:G
Bronzen golfer op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, in goede staat, 20cm.
Kleine oude bronzen boedha, naar antiek voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 11,5cm.
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Twee oude compositiemetalen figuren 20e eeuw, tennisspeler op natuurstenen sokkel, autorijder in fing met monogram. 27-20cm. Cond:G
Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G