Bronzen golfer op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, in goede staat, 20cm.
Grote bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw man met baard, wintermantel en sprokkelhout, 43.5cm. Cond:G
Brons gegoten figuur op zwart marmeren basement, voorstellende een erotische dame, 21e eeuw, onduidelijk gesigneerd, in goede staat 43cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw voorstellende een Chinees bij het varkens voeren, in goede staat 31x31x14cm.
Groot antiek Oostenrijks ampfora gemerkt beeld, nr. 4771/24cm. moeder met 2 kinderen, prachtig gekleurd met bronskleurige glazuur, ivoorkleur, en vele andere kleuren 68cm. klompje gelijmd, Cond:R/G
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Moderne bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, erotische dame in catsuit, in goede staat 35cm.
Art Deco stijl bronzen jachtluipaard op marmeren basement, 21e eeuw,gesigneerd De Coux, in goede staat 31cm.
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 waterdrager op lotusbloem in goede staat 49cm. Cond:G
Grote bronzen figuur, vrouw op canape, op zwart marmeren basement 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Miol, in goede staat 36x32x19cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G
Twee antieke bronzen bustes van koninklijke kinderen, omstreeks 1900, ongesigneerd 8-9cm.
Twee antieke barokstijl houtgesneden figuren 19e eeuw met polychromie, in goede staat 33-34cm.
Groot 19e eeuws beeld, voorstellende Goltzius, compositiemetaal(regule) scheurtje achter in nek, 44cm. Cond;G
Antieke 18e-19e eeuwse bronzen Hernes met slang, in goede staat 15cm.
Antieke Franse compositiemetalen figuur omstreeks 1900 pervencle(vrouw mist iets in hand) verder in goede staat. 43cm Cond:R/G
Antiek Frans bronzen beeld, man met mandoline, omstreeks 1900, gesigneerd P. Dubois(1827-1905 le Chanteur Florentin), mooie patina in zeer goede staat 58cm.Cond:G
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G