Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.
Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G
Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G
Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G
Decoratieve koper met houten vogelkooi 2e helft 20e eeuw in goede staat, 70x35x35cm.
Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G