Twee messing empire kandelaren 2e periode, omstreeks 1880, in goede staat 29cm.
Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.
Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
R. Fröhlich Duitse school, glazen vaas met rozen, olieografie op linnen 50x80cm. Cond:G
Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier 100x160cm. Cond:G
Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Fedor van kregten 1871-1937, koeien aan het water, olieverf op linnen. 30x40cm. Cond;G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
W.C. Staring, Karel de Stoute Hertog van Bourgondie, aquarel op papier 26x19cm. Cond:G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Adolf von Menzel pinx, Duitse school 1815-1905, edele figuren in chique interieur, steendruk op papier 65x56cm. Cond:G
Onduidelijk monogram 20er jaren, twee naakte dames bij de duivel, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Zes diverse werken ids Wiersma 1878-1965, 6 dieren studies, tekeningen op papier 9-20cm. Cond;G
Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G
3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G
H. Ripatta? omstreeks 1930, Oosterse vrouwen bij stenen poort, olieverf op paneel 48x58cm. Cond:G
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Fraai gevormd zilveren zoutvat op voet met diverse florale afbeedlingen, onbekende merken en voorzien van oude belastingkeuren omstreeks 1900, ca 68 gr 6,5x7x5,5cm.