Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G
Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G
Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R
Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G
Grote Perzische handgeknoopte loper, rood-blauw, creme met floraal decor 100x198cm. Cond:R/G
Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G
C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G
Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G
Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.