Gouden ring, 585/000 met parel. Fraaie fantasiering met glimmend model met ruwe bewerking voorzien van een pareltje, ø 5 mm. ca. 3.2 gr. ø 56. Nieuw
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G
Lot met diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit vleesserveerbestek met puntfilet, lepel en vork model parel, voorzien van gravure, serveerschep, botermesje theelepeltje en een gebroken le...
Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G
C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G
Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.
Twee miniaturen, 835/000, een kar met hond, 7x3x4cm, en een molen met losse wieken, 6x3cm. Totaal ca 41gr.
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G
Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G
Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en turkoois. Lengte 19 cm voorzien van haaksluiting. breedte 18 mm
R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.
Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G