Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklokje
Startprijs 100 EUR

Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G

Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startprijs 80 EUR

Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 bonbonschaal met florale opengewerkte rand. Mt. H.H.Hooykaas Schoonhoven, keurkamer Amsterdam, jl.: F:1940, ca 130gr. 19,5x13,5cm. In goede staat

2 Broches met haarwerk
Resultaat: 45 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR

Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.

4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G

Wandelstok
Startprijs 80 EUR

Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G

Design ring Novitum
Startprijs 25 EUR

Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw

Mahonie commode
Resultaat: 340 EUR

Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.

Parelcollier met gouden slot
Resultaat: 200 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een witgouden gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sl...

Lot gereedschap
Startprijs 70 EUR

Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

Slot
Startprijs 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.

Cornelis Le Mair
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...

Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR

Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R

Engels mahoniehouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G

2 antieke vaasjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

H.K. Onnes, kinderportret
Resultaat: 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G

Gouden choker met diamant
Startprijs 300 EUR

Prachtige Antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden stuk met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parelran...

Stempel koperen huis
Startprijs 125 EUR

Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.

3 Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G