Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Johannes Weiland
Startprijs 950 EUR

Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G

Ongesigneerd meisje met papbord
Startprijs 700 EUR

Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G

Schilderij, Gorter
Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G

Daalhof, konijntjes
Startprijs 225 EUR

H.A van Daalhoff 1887-1953 boerin en dochter bij konijntjes,olieverf op paneel 18x14cm. Cond:G

F.M. Richter, vissers
Resultaat: 330 EUR

F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G

J. van Kregten
Resultaat: 110 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Hans Liska
Startprijs 200 EUR

Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G

Aquarel, Maya Wildevuur
Resultaat: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G

Troelstra, winter
Startprijs 150 EUR

R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

Ongesigneerd 1800
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G

Smedberg, landschap
Resultaat: 70 EUR

Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G

3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

Eendjes, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G

Gesigneerd Tholen? 1942
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G

2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

Van Haanen dame bij vaas
Startprijs 40 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

R. Berends
Resultaat: 60 EUR

R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G

C. Gerritsen
Resultaat: 100 EUR

C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G

Sven Atterling
Resultaat: 50 EUR

Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G

R. Mario, bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

3 Delen plated
Startprijs 35 EUR

Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...

Gouden collier met briljant-hanger
Resultaat: 550 EUR

Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...

Zilveren schuifkalender
Resultaat: 140 EUR

Zilveren schuifkalender, 925/000. Dubbele ronde schijf, draaibaar, naar antiek voorbeeld, met daarop een kalender met datumaanduiding, opgaande en ondergaande zon, de zodiaktekens en vermelding van d...

Besamin
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren Besamin toren, 925/000, Duits, op ronde en gecontourneerde schacht. Een torenspits met een scharnierend deurtje en 4 bewegende belletjes, bekroond met 5 windvanen. MT.: Otto Wolter Silverware...