Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G
Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R
Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G
Twaalf delig Duits servies A. Kaiser met rozendecor en gouddecor, 2e helft 20e eeuw bestaande uit: 5 kop en schotels, 2 sauskommen, 6 eierdoppen, taartschaal, 2 botervloten, 2 terrines, 6 opdienschale...
Twee grote keramieken vazen met Chinees blauw geglazuurd decor, draken en olifantenkoppen, 20e eeuw, in goede staat 61cm.
Oude antieke Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor en tekens op deksel, 1e helft 20e eeuw( rood zegelmerk) 27cm. Cond;G
Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G
Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.
Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M
Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.
Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotels, figuren in landschap, 1 kleine kop en schotel en 1 los kopje, haarscheur en chips, 3-10cm. Cond:R
Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.
Grote Chinees porseleinen wijsheer met wandelstok, handbeschilderd, gemerkt, 2e helft 20e eeuw. Cond:G
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm. Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen penselenpot, rondom figurendecor, in goede staat 15,7x19,5øcm. Cond:G
Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal en vogeldecor, chips rand, 4x22,5øcm. Cond;G
Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 143 "Boots" (1979-1990), 1x nr. 71 2/0 "Stormy weather" (1979-1990), 1x nr. 378 "Easter Greetings" (1972-1979), 10-13cm. Cond.: G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 195 2/0 "Barnyard Hero" (1972-1979), 1x nr. 350 "On Holiday" (1979-1990), 1x nr. 203 2/0 "Signs of Spring" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G
Vijf diverse oude Japanse/Chinese snuffbottles, 20e eeuw in goede staat, 4x porselein 1x glas. 7-8cm.
6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.
Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G