Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G

Kleine antieke Yixing theepot, China
Startprijs 100 EUR

Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R

3 Porseleinen beelden
Startprijs 150 EUR

Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G

Koffie- en eetservies, Kaiser
Resultaat: 60 EUR

Twaalf delig Duits servies A. Kaiser met rozendecor en gouddecor, 2e helft 20e eeuw bestaande uit: 5 kop en schotels, 2 sauskommen, 6 eierdoppen, taartschaal, 2 botervloten, 2 terrines, 6 opdienschale...

2 Blauwe vazen met draken
Startprijs 350 EUR

Twee grote keramieken vazen met Chinees blauw geglazuurd decor, draken en olifantenkoppen, 20e eeuw, in goede staat 61cm.

Chinese dekselvaas
Startprijs 110 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor en tekens op deksel, 1e helft 20e eeuw( rood zegelmerk) 27cm. Cond;G

6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 70 EUR

Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G

2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR

Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.

Chinees bord, Lange Lijs
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat

6 Delen divers Chinees imari
Resultaat: 140 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M

Yixing theepotje
Startprijs 50 EUR

Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.

3 Chinese schoteltjes en 4 kopjes
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotels, figuren in landschap, 1 kleine kop en schotel en 1 los kopje, haarscheur en chips, 3-10cm. Cond:R

Chocoladekan met 4 kop&schotels
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G

Chinees bord
Resultaat: 220 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.

Chinees beeld, gele mantel
Startprijs 110 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer met wandelstok, handbeschilderd, gemerkt, 2e helft 20e eeuw. Cond:G

Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm. Cond:G

Porseleinen pot met figuren
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenpot, rondom figurendecor, in goede staat 15,7x19,5øcm. Cond:G

3 Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal en vogeldecor, chips rand, 4x22,5øcm. Cond;G

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G

3x Hummel: 143, 71 2/0, 378
Resultaat: 60 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 143 "Boots" (1979-1990), 1x nr. 71 2/0 "Stormy weather" (1979-1990), 1x nr. 378 "Easter Greetings" (1972-1979), 10-13cm. Cond.: G

3x Hummel: 195 2/0, 350, 203 2/0
Resultaat: 60 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 195 2/0 "Barnyard Hero" (1972-1979), 1x nr. 350 "On Holiday" (1979-1990), 1x nr. 203 2/0 "Signs of Spring" (1972-1979), 10-11cm. Cond.: G

5 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Vijf diverse oude Japanse/Chinese snuffbottles, 20e eeuw in goede staat, 4x porselein 1x glas. 7-8cm.

6 Schoteltjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.

Weens porseleinen ei
Resultaat: 40 EUR

Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G