Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. van Gaag, Hollandse winter
Startprijs 125 EUR

TH.vd Gaag Hollandse winter naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

GG ring met 3 bloedkoraaltjes
Startprijs 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met 3 bloedkoralen. Zogenoemde bandring versierd met 3 bloedkoralen, 2 peervormen een ovaal geslepen bloedkoraal, 5 mm. ø 58 ca 2,3 gr.

Bloedkoralen ring en armband
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met bloedkoralen en een armband met bloedkoralen. Gouden ring met 3 buton bloedkoralen, ø 53 en een armband met 3 rijen bloedkoraaltjes en onedele sluiting. Lengte 17 cm.

4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.

Gouden ring met briljant
Startprijs 100 EUR

Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.

Casette met zilveren kinderset
Startprijs 260 EUR

Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 280 EUR

Zilveren brandewijnkom, rondom versierd met drijfwerk, waaronder vogel en florale motieven 835/000 ca. 101gr. ø 18cm inclusief handgrepen. In zeer goede conditie

Zilveren bonbonschaal met tang
Resultaat: 80 EUR

Mooi zilveren bonbonmandje, 835/000, Hollands met tang. Ovaal bonbonmandje met ajourgezaagd ovaal motief en een rand met hart- en schuitmotief. Voorzien van een dubbele filetrand met parelmotief op he...

H. Himmel
Startprijs 50 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

J.H. Mastenbroek
Resultaat: 40 EUR

J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G

Modern schilderij
Startprijs 50 EUR

J. Sleijpen 91, moderne kop, olieverf op papier 60x48cm. Cond:G

Zilveren kom met oren
Startprijs 350 EUR

Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rabd met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat

Chinese houten penselenpot
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm

Perzisch tapijtje
Resultaat: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

Lange Perzische loper
Startprijs 60 EUR

Lange Perzische loper, floraal decor, rood, blauw-oker, in goede staat. 110x310cm.

Gouden ring met robijn en briljant
Startprijs 525 EUR

Strakke gouden ring, 750/000, met robijn en briljant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé gezet, ...

Zilveren comfoor
Resultaat: 420 EUR

Zilveren keteltje met comfoor op houten basement. Glad buikketeltje op ronde voet met scharnierend deksel bekroond met een bloem. Deukje in de greep en de kan. Geplaatst op een comfoor, 835/000, geco...

Lot design horloge, 6 stuks
Resultaat: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

J. Veerman, kinderen op het strand
Resultaat: 95 EUR

J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R

Zilveren kluwenhouder
Resultaat: 250 EUR

Bijzondere staande 835/000 zilveren kluwenhouder met diverse bladeren op ronde voet, Mt C. Böhle Amsterdam jl.: L:1870, 10x7x14cm In goede staat

2 Zoutstellen met kristal
Startprijs 250 EUR

Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...

Zilveren schuifkalender
Resultaat: 140 EUR

Zilveren schuifkalender, 925/000. Dubbele ronde schijf, draaibaar, naar antiek voorbeeld, met daarop een kalender met datumaanduiding, opgaande en ondergaande zon, de zodiaktekens en vermelding van d...

Colliers, jade/hematiet/turkoois
Startprijs 50 EUR

Twee colliers met hematiet. een collier van geslepen hematietkralen, ø 10, en turkooiskralen, ø 9mm en een collier van hematiet met jadekralen, ø 8,5 mm. lengte ca 75 cm