Twee zilveren miniaturen, 835/000, bestaande een hondekar met ruiter, 7x3cm, en een koets met paard, 6x4cm, jl.:R:1977. Totaal ca 58 gr. In goede staat
Lot met 12 zilveren theelepels met een roos als steel. 800/000. Theelepels met puntig gevormde bak en een steel bestaande uit een roos. lengte 12 cm. ca 150 gr. In goede staat
Lot met 10 merkhorloges, o.a. Oiliy, Tommy Hilfiger, Nike, Armani, Diesel en Benneton by Bulova
Gouden dameshorloge, 585/000, met double band. Horloge met gecontourneerde kast, met krullen als bevestiging voor de onedele band. Merk Stipto. Lengte 16 cm. ca 16,8 gr.
Zes decoratieve zakhorloges, 2e helft 20e eeuw, functies niet getest, 4øcm. Cond:G
Lot horloges, 6x, bestaande uit 2 digitale horloges, uit staal, 2 double, en een los uurwerk: Chevalier en cochet 8621