Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G
Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.
Zilveren miniatuur, 835/000, een paardentram. MT.: Premselaar, Haarlem. 11x2,5x3cm. ca 62 gr. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.
Rivarossi H0, HR2052, IRM 3-delige Class 34 Nederlandse spoorwegen dubbeldekker. Met originele doos en in goede staat.
Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Twee Piko loks H0: 1x BR 89 en 1x BR 86, beide in originele dozen en in redelijk tot goede staat.
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Witgouden rozethanger, 585/000, met saffier en briljant. Rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x4 mm, in een open rand op de saffier zitten afgewiiseld 6 balkjes en 6 z...
Wit gouden Design ring 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.
Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.