Twee antieke aardewerken oor dekselpotten met jagersdecor, omstreeks 1900, kleine glazuurschades. 18-12ø Cond:R/G
Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G
Oude porseleinen neksteun met warmhoudfunctie, 20e eeuw. 14x30x12cm. Cond:G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G
Vier delen oud porselein 3x meissen blauwe bloem en goudomranding 1x Engels Old Foley, Chinese rose, 11-18cm. Cond:G
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.
Antiek porseleinen keukenset met parelmoer glazuur, omstreeks 1920, 12 delig, chips, 11-17cm. Cond:R/G
Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegeld in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Zes Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels, decor crown China, 6x14øcm. Cond:G
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G
Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Twee kleine Perzische kleden, creme- blauw, en rood -creme -zwart, 92x64 en 80x68cm. Cond:R/G
Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...