Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...
Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G
Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G
Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G
E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R
Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G
Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Zeer grote antieke Imari porseleinen sierschotel met coulissendecor omstreeks 1880 in goede staat 45,5ø Cond:G
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen kraaghalsvaasjes met bauwdecors, floraal en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 84/0 "Worship" (1972-1979), 1x nr. 396 2/0 "Ride into Christmas" (1979-1990), 1x nr. 484 "Peace on earth" 1990, 10-13cm. Cond.: G