Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903
Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G
Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G
Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G
Zeer grote antieke Imari porseleinen sierschotel met coulissendecor omstreeks 1880 in goede staat 45,5ø Cond:G
Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen kraaghalsvaasjes met bauwdecors, floraal en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...
Fraai zilveren hengselmandje, 835/000, Zeskantig model versierd met landelijke taferelen met diverse figuren. Voorzien van een getorst handvat en met 2 klapdekseltjes jl.: O: 1898 7x5,5x8 cm. ca 63 gr...
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 84/0 "Worship" (1972-1979), 1x nr. 396 2/0 "Ride into Christmas" (1979-1990), 1x nr. 484 "Peace on earth" 1990, 10-13cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met figurendecor, familie Verte, in goede staat. 6x9øcm.