Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G
Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G
Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G
Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.
Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G
Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.
Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.
Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G
Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.
Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.