Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G

Chinees bronzen kompas
Startprijs 110 EUR

Oud Chinees kompas met jade, in goede staat 3x10øcm. Cond:G

Etui met 12 kristallen onderleggers
Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.

RAM Colenbrander vaas, "Woelig"
Resultaat: 550 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.

2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

2 sloten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G

2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR

Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G

Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit
Resultaat: 1.200 EUR

Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G

18e eeuws Duits bord
Resultaat: 125 EUR

Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G

Gobelin in lijst
Resultaat: 60 EUR

Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G

Porseleinen Empirestijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Inktset marmer
Resultaat: 35 EUR

Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G

Petrus regout kinderservies
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...

Zilveren oorhangers, ring en hanger
Resultaat: 55 EUR

Set sieraden, goud op zilver 925/000, met witte, zwarte en turkooiskleurige stenen. Set bestaande uit oorhangers, hanger en ring met een ovale rozet, ø 19x28 mm, met in het midden een turkooiskleurige...

E. Aigner, oleografie
Startprijs 40 EUR

Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G

18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R

Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G

Zilveren schaal
Resultaat: 90 EUR

Zilveren schaaltje met bolle rand voorzien van één uitgewerkte greep in de vorm van een gestilleerd palmet. 11x17x3,5 cm. ca 130 gr. In goede staat.

Bloedkoraal
Startprijs 80 EUR

Lang snoer bloedkoraaltakjes met gouden bolsluiting, 585/000 met bloedkoraal. Breedte 8-12mm. Lengte 64 cm. ca 32 gr.

3 Delen plateel
Startprijs 60 EUR

Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor
Startprijs 580 EUR

Bijzonder fraaie Empire zilveren tabakspot met bijbehorende pijpcomfoor, 800/000. Uit de tijd van het Franse Keizerrijk. Schuitvormige tabakspot versierd met parelrand en gezaagd s-patroon. Verfraaid ...

3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.