Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Prachtige zilveren koffiekan, Frans 950/000, buikmodel, Rococo-stijl, met gedraaid decor, voorzien van een greep gemaakt uit C-voluten met acanthusblad evenals de tuit. De kan is geplaatst een uitgewe...
Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...
Gouden ring, 585/000, met 3 bloedkoralen. Zogenoemde bandring versierd met 3 bloedkoralen, 2 peervormen een ovaal geslepen bloedkoraal, 5 mm. ø 58 ca 2,3 gr.
Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G