Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...