Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot 19e eeuws ivoren beeld
Startprijs 950 EUR

Schitterend groot antiek ivoren japans of Chinees beeld, voorstellende een oude man met bamboe, vishengel en tabakspijp, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42cm.

2 Miniatuur portretten in lijst
Resultaat: 60 EUR

Twee oude miniaturen op ivoor en in ivoren lijst, deels geschilderd, Franz Schubeot, Helen Sedlmayer, 1e helft 20e eeuw, 12x11cm. Cond:G

Houten leeuw
Resultaat: 125 EUR

Grote oude eikenhout gestoken leeuw met wapenschild, omstreeks 1930, 92cm. Cond:G

2x Lantaarn lamp
Resultaat: 150 EUR

Twee grote straatlantaarn kopstukken van koper en ijzer, 21e eeuw, in goede staat 120x46øcm.

Gietijzeren kolenkit
Resultaat: 30 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

Haardomzet
Resultaat: 30 EUR

Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G

Beddepan met spreuk
Resultaat: 125 EUR

Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G

Lotje gereedschap
Startprijs 60 EUR

Lot antiek smederij gereedschap 19e eeuw, 6x.

Chinees bronzen dekselpot met draken
Startprijs 90 EUR

Chinees bronzen dekseldoos met tekens en wijsheer op deksel, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 17x5,5x9,5cm.

Chinese netsuke, monnik op varken, gesigneerd
Startprijs 175 EUR

Antieke gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een oude man op wildzwijn, 19e eeuw 4,2cm. Cond:G

Houten Chinese penselenpot
Resultaat: 200 EUR

Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.

2 Cloisonne vazen op houten sokkel
Startprijs 250 EUR

Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G

Benen gebedsmolen, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Oude Oosterse benen gebedsmolen, bewerkt met tekens 20e eeuw. 20cm. Cond:G

Twee houtgesneden lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G

Rood lak Chinese trekpot
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G

2 Benen snuffbottles
Startprijs 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Houten netsuke, diverse dieren
Startprijs 225 EUR

Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.

2 Chinese opiumpijpen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen. 1x paardvorm, 1x florale voorstellingen en tekst(koper armaturen), in goede staat 13cm.

Bronzen vaas
Startprijs 50 EUR

Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G

Japans lakkabinet
Resultaat: 70 EUR

Japans lakwerk kabinet met vogels, bloemen en beschilderingen, lades achter de deuren en koper beslag, 20e eeuw 33x28x21cm. Cond:G

Aziatische wierook brander met figuur
Resultaat: 25 EUR

Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R

Ingelijst halssieraad
Resultaat: 40 EUR

Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G

Set van 4 bellen
Startprijs 30 EUR

Vier antieke bronzen bellen omstreeks 1900. ø9-ø12cm. Cond:G

Tsuba
Startprijs 100 EUR

Vooroorlogse Brusselse verzilverde messing Tuba, gemerkt Voglas C. Mahillon Bruxelles, zonder monstuk, 80x50x40cm. Cond:R/G