Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G
Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G
Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G
Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.
Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G
Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G
Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.
Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G
Antieke Japanse cloissonne wierookbrander met foohond, omstrteeks 1900, in goede staat 41x28x18øcm.
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G