Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...
Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking
Gouden ring, 585/000, met 3 bloedkoralen. Zogenoemde bandring versierd met 3 bloedkoralen, 2 peervormen een ovaal geslepen bloedkoraal, 5 mm. ø 58 ca 2,3 gr.
Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G