Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...
Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot
Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G
Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...
Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G
Collier van granaten bevestigd met ogen aan elkaar, 100 cm en een verlopendcollier van gitten met zilveren sluiting. lengte 40 cm
Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Grote oude Imariporseleinen schotel met Arabische tekens en floraal decor, 20e eeuw 7x41,5øcm. Cond:G
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000 met parel. Fraaie fantasiering met glimmend model met ruwe bewerking voorzien van een pareltje, ø 5 mm. ca. 3.2 gr. ø 56. Nieuw
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G