Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis philippe tafel
Startprijs 100 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.

Schilderij, Gorter
Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

Hoekstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R

Daalhof, konijntjes
Startprijs 225 EUR

H.A van Daalhoff 1887-1953 boerin en dochter bij konijntjes,olieverf op paneel 18x14cm. Cond:G

Boulle likeurkeldertje
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G

Chinees diep bordje
Startprijs 80 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

Yixing vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.

Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR

Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G

Antieke porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

Mahonie tafeltje, driespant
Resultaat: 140 EUR

Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G

F.M. Richter, vissers
Resultaat: 330 EUR

F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G

Reclamebord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.

Engelse pijpvaas
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

J. van Kregten
Resultaat: 110 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

Willem III naaitafel
Resultaat: 180 EUR

Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G

Mahonie kapspiegeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G

Keramieken schelp
Resultaat: 40 EUR

Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G

Hans Liska
Startprijs 200 EUR

Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G

8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco
Startprijs 60 EUR

Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G

Aquarel, Maya Wildevuur
Resultaat: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G

mahonie louis phillip tafel
Startprijs 40 EUR

Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G