Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Oude/antieke kinderfornuizen
Startprijs 80 EUR

Twee oude antieke kinderspeelfornuizen, 1x Märklin omstreeks 1910(incompleet, schoostreen, pannen en branders missen, pootje los)1x gietijzer 2e helft 20e eeuw 13,5-30cm. Cond:R/G

Zilveren spang
Resultaat: 110 EUR

Spang zilver 835/000. Strakke massieve spang verlopend in breedte, 10-18mm, omtrek ca 38,5 cm. ca 54 gr

Bronzen beeld, Chinees dier
Startprijs 800 EUR

Antieke Chinese bronzen vergulde eekhoorn 19e eeuw in goede staat 4,5x5x8cm. Cond;G

2x Roco H0 loks: 63950, 62816
Resultaat: 60 EUR

Twee Roco H0 loks: 1x 62816 "Railtrans" 745 501-7 (met doos van Roco 62814) en 1x 63950 Diesellok van ÖBB 2072 047-0. Beide in goede staat

3 H0 loks: 2x Piko, 1x Rivarossi
Resultaat: 50 EUR

Drie loks H0 spoor: 1x Rivarossi HR4042 IRM tussenrijtuig class 34, 1x Piko 50501 BR 98 en 1x Piko 52050. Allen met originele dozen en in goede staat

Kavel met 10 Roco H0 wagons
Resultaat: 75 EUR

Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 46339, 4368C, 46224, 2x 46228, 46345, 46921, 47474, 46339, 46311. Diverse condities.

Kavel met 15 Roco H0 wagons
Resultaat: 105 EUR

Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 66691, 46226, 46551, 47532, 66740, 46338, 47609, 66985, 47698, 47608, 47698, 46975, 47609, 46934, 66703. Diverse condities.

Bronzen jongeman die roept
Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G

Kristallen olie- en azijnstel op zilver
Startprijs 110 EUR

Kristallen zuurstel met zilveren houder, 835/000. Twee kristallen zuurpotjes, voorzien van ruitslijpsel en gefacetteerde boldop, geplaatst op een zilveren houder met getorste handgreep en voorzien van...

Kist met antiek speelgoed
Startprijs 40 EUR

Lot antiek Duits houten speelgoed, vooroorlogs in grenenhouten wapenkist. o.a. houten halsbanden, kralen wagens, dysyma steckbausteinen met beschrijving. 32x71x35cm. Cond:G

Gouden ring met jade en briljant
Startprijs 450 EUR

Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...

Zilveren fazant met robijn-ogen
Startprijs 950 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat

Zilveren schenkkan
Resultaat: 150 EUR

Bijzonder fraai zilveren schenkkannetje, Engels, 925/000. Achthoekig model met scharnierend deksel en voorzien van houten gekrulde greep. 8x13x18 cm. MT.: onduidelijk, Birmingham jl.: M:1911. In zeer ...

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw poetsvrouw uitrustend bij openhaard, houtskool op papier 25,5x18cm. Cond:G

Kristallen tafelstuk met zilveren voet
Resultaat: 120 EUR

Kristallen tafelstuk op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen schaal met hartenrand en ruitbewerking. In het midden voorzien van een kristallen geslepen kandelaar op zilveren voetje met parelran...

Hanger met blauw topaas en bergkristal
Startprijs 120 EUR

Hanger, 375/000, met blauw topaas en bergkristal. Grote rozethanger met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 10x15 mm en daaromheen een open rand met 10 rond gefacetteerde bergkri...

Steiff hond op wielen
Resultaat: 40 EUR

Grote vooroorlogse speelgoedhond op wielen en lederen trekkoord lederen bij poten omstreeks 1920 40x46x21cm. (Mogelijk Steiff) Cond:G

Chinese bronzen boedha, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G

A. Nilsson, haven
Resultaat: 50 EUR

A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 520 EUR

Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58

Zilveren miniatuur, met blauw glas
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur met blauw glas, 800/000. Een sleekoets van blauw glas getrokken door 2 zilveren paarden. 9,5x3,5cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, koets
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/00, de gouden koets. Met vier paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 13x3x5cm ca 66 gr. In goede staat.

8 19e Eeuwse landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G

Rolklok
Resultaat: 420 EUR

Oude messing Roling bal klok op mahoniehouten basement, klok rolt door sepciaal mechanisme omhoog, in goede staat 25x56x11cm.