Twee oude antieke kinderspeelfornuizen, 1x Märklin omstreeks 1910(incompleet, schoostreen, pannen en branders missen, pootje los)1x gietijzer 2e helft 20e eeuw 13,5-30cm. Cond:R/G
Spang zilver 835/000. Strakke massieve spang verlopend in breedte, 10-18mm, omtrek ca 38,5 cm. ca 54 gr
Antieke Chinese bronzen vergulde eekhoorn 19e eeuw in goede staat 4,5x5x8cm. Cond;G
Twee Roco H0 loks: 1x 62816 "Railtrans" 745 501-7 (met doos van Roco 62814) en 1x 63950 Diesellok van ÖBB 2072 047-0. Beide in goede staat
Drie loks H0 spoor: 1x Rivarossi HR4042 IRM tussenrijtuig class 34, 1x Piko 50501 BR 98 en 1x Piko 52050. Allen met originele dozen en in goede staat
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 46339, 4368C, 46224, 2x 46228, 46345, 46921, 47474, 46339, 46311. Diverse condities.
Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 66691, 46226, 46551, 47532, 66740, 46338, 47609, 66985, 47698, 47608, 47698, 46975, 47609, 46934, 66703. Diverse condities.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G
Kristallen zuurstel met zilveren houder, 835/000. Twee kristallen zuurpotjes, voorzien van ruitslijpsel en gefacetteerde boldop, geplaatst op een zilveren houder met getorste handgreep en voorzien van...
Lot antiek Duits houten speelgoed, vooroorlogs in grenenhouten wapenkist. o.a. houten halsbanden, kralen wagens, dysyma steckbausteinen met beschrijving. 32x71x35cm. Cond:G
Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Bijzonder fraai zilveren schenkkannetje, Engels, 925/000. Achthoekig model met scharnierend deksel en voorzien van houten gekrulde greep. 8x13x18 cm. MT.: onduidelijk, Birmingham jl.: M:1911. In zeer ...
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw poetsvrouw uitrustend bij openhaard, houtskool op papier 25,5x18cm. Cond:G
Kristallen tafelstuk op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen schaal met hartenrand en ruitbewerking. In het midden voorzien van een kristallen geslepen kandelaar op zilveren voetje met parelran...
Hanger, 375/000, met blauw topaas en bergkristal. Grote rozethanger met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 10x15 mm en daaromheen een open rand met 10 rond gefacetteerde bergkri...
Grote vooroorlogse speelgoedhond op wielen en lederen trekkoord lederen bij poten omstreeks 1920 40x46x21cm. (Mogelijk Steiff) Cond:G
Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G
A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58
Zilveren miniatuur met blauw glas, 800/000. Een sleekoets van blauw glas getrokken door 2 zilveren paarden. 9,5x3,5cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/00, de gouden koets. Met vier paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 13x3x5cm ca 66 gr. In goede staat.
Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G
Oude messing Roling bal klok op mahoniehouten basement, klok rolt door sepciaal mechanisme omhoog, in goede staat 25x56x11cm.