Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote smalle spiegel
Startprijs 170 EUR

Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G

Louis philippe tafel
Startprijs 100 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.

Grote Chinees porseleinen vaas
Startprijs 180 EUR

Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G

Zilveren suikerpot
Resultaat: 110 EUR

Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...

4 etsen Ids Wiersma
Resultaat: 190 EUR

Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G

2 Benen snuffbottles
Startprijs 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Heilige Sava
Startprijs 300 EUR

Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x28øcm.

Hoekstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R

Verzilverde kelk met figuur
Startprijs 100 EUR

Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G

Antieke grammofoon
Startprijs 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Johannes Weiland
Startprijs 950 EUR

Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G

4 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G

Ongesigneerd meisje met papbord
Startprijs 700 EUR

Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G

Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR

Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G

Mahonie tafeltje, driespant
Resultaat: 140 EUR

Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G

Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G

Schilderij, Gorter
Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G

2 Delftsblauwe schotels
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G

Daalhof, konijntjes
Startprijs 225 EUR

H.A van Daalhoff 1887-1953 boerin en dochter bij konijntjes,olieverf op paneel 18x14cm. Cond:G

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.

Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR

Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G

Gouden set met parels
Resultaat: 120 EUR

Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...

Armband bezet met stenen
Resultaat: 100 EUR

Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot