Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G

Louis philippe tafel
Startprijs 100 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.

Armband bezet met stenen
Startprijs 50 EUR

Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en turkoois. Lengte 19 cm voorzien van haaksluiting. breedte 18 mm

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR

Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R

Hoekstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

2 Benen snuffbottles
Startprijs 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR

Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G

Mahonie tafeltje, driespant
Resultaat: 140 EUR

Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G

Antieke grammofoon
Startprijs 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

3 Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.

Chinees diep bordje
Startprijs 80 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR

Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G

Willem III naaitafel
Resultaat: 180 EUR

Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G

Mahonie kapspiegeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G

Yixing vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.

4 etsen Ids Wiersma
Resultaat: 190 EUR

Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G

8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco
Startprijs 60 EUR

Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G

Heilige Sava
Startprijs 300 EUR

Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G

mahonie louis phillip tafel
Startprijs 40 EUR

Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G

2 Siercoupes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G