F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...
Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...
Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G
Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat
Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G
R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G
Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G
Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...
Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot
Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G
Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G
Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen vaas met opgewerkt emaille decor vlinders en bloesems, 20e eeuw 42,2x21,2øcm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G