Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G
Visserveerbestek, met zilveren heften, 800/000, voorzien van parelrand en stalen vork en schepgedeelte voorzien van fraaie gegraveerde bewerkingen met bloemen krullen en een vis. Lengte 29 cm.Een enke...
Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G
Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...
Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G
Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G
H.A van Daalhoff 1887-1953 boerin en dochter bij konijntjes,olieverf op paneel 18x14cm. Cond:G
F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, windmolen Usselo(stendekas), olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Hans Liska 1907-1983 Duitse school, WO II Duitse soldaten aan het oprukken. 32,5x28,5cm. Houtskool op papier, Cond:G