Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.
Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G
Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G
Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.
Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G
Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.
Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G
Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm
Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R
Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...
Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...
Zilveren schuifkalender, 925/000. Dubbele ronde schijf, draaibaar, naar antiek voorbeeld, met daarop een kalender met datumaanduiding, opgaande en ondergaande zon, de zodiaktekens en vermelding van d...
Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.