Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.
Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat
Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G
Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm
Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.
Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Zilveren schaaltje, 830/000, op ronde voet voorzien van fraai gedreven bloemelementen. De binnenzijde van het schaaltje is voorzien van hamerslag. Zweden jl.: U7: 1922. MT.: CFC. ø 11x6,5 cm. ca 57 gr...
Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G
Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G
Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Zilveren sierkurk bekroond door kat met hoge rug en bokaal tussen de benen en 925/000 zilveren lekring met parelranden Mt. Esmann Juweliers Utrecht. In goede staat
Zilveren Y-collier, 925/000, met citrien en zirconia's. Ankercollier met in het midden een hanger met 2 rozetten bezet met een ovaal gefacetteerde citrien en versierd met een rand met zirconia's. Tuss...
W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G
Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G
Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G
Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G
Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G