Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...
Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G
Sierlijke geelgouden oorhangers, 750/000, met diamanten. oorhangers gemaakt uit een steker met een diamant, daaronder voorzien van een ketting uit vierkante schakel onderaan versierd met een peervorm ...
Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Religieuse pendule, boulle koperinleg, omstreeks 1870, vergulde messing versieringen, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 57cm. Cond:R/G
Leuke vuurvergulde Franse pendule, empire omstreeks 1800, duiven bij waterbron, mooie vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag, touwtjesslinger 34cm. Cond:G
Prachtig ovaal zilveren dienblad, 900/000, versierd met een gelobte binnenrand met daaromheen een rand van opgelegde krullen en bladeren met grepen gemaakt uit C-voluten. 59x36 cm. ca 1670 gr. Voorzie...
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.
Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 204x54x135cm. Cond;G
Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G
Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Zeldzame Joodse design sederschotel, bestaande uit 6 cups,uitschuifbare PVC delen etc., Ontwerp Bram van gelderen, o.a. vertegenwoordigd in het Joods historisch museum, door de sederschotel samen te s...
P.F van Os 1808-1892, stalinterieur met paard, ezel en bok, olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Guiseppe Delpino, 19e eeuw Italiaanse school, havenbaai bij avond met schepen en figuren, gouaches op papier 46x30cm. Cond:G
Zilveren bestek, 800/000, in etui, bestaande uit zes couverts van vork, lepel en mes en daarbij 6 koffielepels, gemaakt in Empire-stijl met guirlande en bloem. MT.: Brunckhorst. In etui met beletterin...
Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen uit c-voluten. 900/000. ca 1425 gr. 60x34 cm. Voorzien van Z2 keur. In goede staat.
Zilveren Besamin toren, 925/000, Duits, op ronde en gecontourneerde schacht. Een torenspits met een scharnierend deurtje en 4 bewegende belletjes, bekroond met 5 windvanen. MT.: Otto Wolter Silverware...
Prachtige antieke gouden broche, 585/000, met diamant en blauw emaille. Broche bestaande uit 5 elementen, verlopend in grootte. In het midden een rechthoekig gouden element rondom versierd met gravure...
Elegante witgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met fraai bewerkte band met bladmotief. Bezet met een carree geslepen smaragd, 0,54 crt voorzien van insluitsels, met daarnaast 2 trapezi...
Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.
Schitterend groot antiek ivoren japans of Chinees beeld, voorstellende een oude man met bamboe, vishengel en tabakspijp, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42cm.
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G
Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G
Groot zilveren koffieservies, Duits, 835/000. Bestaande uit een koffiekan, theekan, een melkkan, suikerpot met scharnierende deksel en een lepelvaasje op een groot zilveren dienblad. Barokstijl met fl...
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Zeldzame zware bronzen lenzkirch klok, retour de Egypt omstreeks 1910, lenzkirch 1 million nr. 479264, vergulde cijfers en wijzers, in zeer goede originele staat 29cm. Cond:G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G
Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G
Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Collier van mooie grote bloedkoralen, ø 10 mm. Lengte 40 cm. ca. 72 gr. Voorzien van gouden veeroog en slotoog
Elegante gouden broche 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 1...
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....