Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Sture Lundgren, kust
Resultaat: 40 EUR

Sture Lundgren 1963 Zweedse school, kustgezicht, pastel op papier 47x38cm. Cond:G

Simon Kramer, stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Simon Kramer 1946, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Axel Hamborn, stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G

Teking
Resultaat: 40 EUR

Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G

3 antieke Franse gravures
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke franse gravures in passepartout, 1 du cabinet de Mr Poullain graveur ponche, 2 du cabinet de mr Poullain graveur lentner, 3 Le midi graveur Gilbert schonte 18-32cm. gravures op papier con...

3 Diverse schilderijen
Resultaat: 40 EUR

Drie schilderijen 20e eeuw, 1 driemaster door Payirs, 2 bloemen, onduidelijk, 3 Stadsgezicht J.Rymers(reproductie), 2x olieverf 1x reproductie. 24-28cm. Cond:G

J.H. Mastenbroek
Resultaat: 40 EUR

J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G

3 Werken, aquarellen
Resultaat: 40 EUR

Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.

Italiaans schilderij
Resultaat: 40 EUR

N.B '63 mediterrane haven, olieverf op linnen 33x54cm. Cond:G

Koperen Jugendstil plaquette
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G

2 Perzische schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Perzische schotels, verzilverd en kopergeslagen, 20e eeuw 39ø Cond:G

Gedicht J.C. Bloem
Resultaat: 40 EUR

Origineel gedicht van J.C.Bloem 1887-1966 titel de Stoep, geschreven in Wassenaar, maart 1943. 20x12,5cm. Cond:G

Wandlamp en hoekregaal
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten gestoken hanglamp en eiken hoek etagere, 1e helft 20e eeuw, 42-50cm. Cond:G

Houtgestoken lijst
Resultaat: 40 EUR

Prachtige houtgestoken dubbele fotolijst omstreeks 1930, fijngestoken met oosterse voorstellingen, in goede staat 40x36x3cm.

3 Carbid lampen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke koperen carbid fietslampen, omstreeks 1930, in goede staat 16cm.

Kapstok met tegels
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten kapstok met keramieken tegels, omstreeks 1890 41x14x135cm. Cond:G

Ingelijst halssieraad
Resultaat: 40 EUR

Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G

Grammofoon
Resultaat: 40 EUR

Antieke vooroorlogse grammofoon Electrola berlin omstreeks 1920 in goede staat 36x43x36cm. Cond:G

9 Hohners, mondharmonika
Resultaat: 40 EUR

Lot van 9 Duitse Hohner mondharmonica's 20e eeuw, 10-19cm. Cond;R

Lamp, kristallen pegel
Resultaat: 40 EUR

Messing plafondlamp met prismenglas 60er jaren 25x24øcm. Cond:G

Antieke theestoof
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.

7 Delen plated
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen verzilverd, 2e helft 20e eeuw 2 kandelaren, presenteertablet, 2 asbakken, 2 servetringen 4-43cm. Cond:G

Lederen koffer en hoed
Resultaat: 40 EUR

Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G

Lectuurbak
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.

2 Siercoupes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G

5 Plated fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf leuke plated fotolijstjes, 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 9-15cm.

Verzilverde schaal
Resultaat: 40 EUR

Verzilverde schelpvormige schaal met kristalglazen vaasje 2e helft 20e eeuw, 29cm. Cond:G

2 Vinnen om snelheid te meten
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing scheepsvaart vinnen en bronzen anker, omstreeks 1930, gemerkt Cherub Walker+Son LTD Birmingham. (om snelheid te meten) 35-40cm. Cond;G

Messing schemerlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.

Antieke koffer met messing hoekstukken
Resultaat: 40 EUR

Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G

Kerfsnede kapstokje met 5 haken
Resultaat: 40 EUR

Friese eikenhouten kerfsnede kapstok met 5 koperen ophanghaken, 75x20x14cm. Cond;G

2 Jugendstil sets
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing sets Jugendstil omstreeks 1900, 3 delige moccaset en rookset met keramieken tablet. 20-40cm. Cond;G

Vogelkooi van hout en ijzer
Resultaat: 40 EUR

Oude houten vogelkooi met ijzeren tralies, 20e eeuw 45x32x28cm. Cond:G

Gipsen mariabeeld + kruisbeeld
Resultaat: 40 EUR

Twee delen kerkelijk religieus omstreeks 1900, 1x gipsen Theresia beeld, 1x houten heilig kruis met compositie metalen Corpus Christi, 37-62cm. Cond;G

3 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 40 EUR

Drie vooroorlogse veldkijkers, messing met leer, 10-14cm. Cond;G

2 Benen figuren, azië
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G

Mahonie bestekcasette
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Grote houten vijzel 1841
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G

Kolenbak met messing
Resultaat: 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

Oorlogsherinnerings kruis
Resultaat: 40 EUR

Bronzen oorlogsherrinneringskruis voor krijgsverrichtingen, mei 1940, met oorkonde, 7,5x5x0,5cm. Cond:G

2 medailles Wilhelmina
Resultaat: 40 EUR

Twee medailles Wilhelmina voor trouwe dienst met oorkondes, 1x brons en 1x zilver, 2,7øcm. Cond;G

Lot antieke poppen
Resultaat: 40 EUR

Lot van 4 antieke Duitse poppen, omstreeks 1930, 2x schildpad Kammer en Reinhardt poppen, goed, 1x Simon Halbig porseleinen kop kapot, gelede lichaam compleet. 1x celluloid pop MMM 800/46, gaatje in n...

Schuko auto
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse blikken speelgoed auto Schuco, electro alarm car nr 5340 Western Germany, 60er jaren, bespeeld 8x21x7cm. Cond:R

Steiff hond op wielen
Resultaat: 40 EUR

Grote vooroorlogse speelgoedhond op wielen en lederen trekkoord lederen bij poten omstreeks 1920 40x46x21cm. (Mogelijk Steiff) Cond:G

Kaufmannsladen
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Kaufmannsladen, omstreeks 1900, kinderspeelgoed met porseleinen naamplaquettes, 22x60x23cm. Cond:G

Diverse onderdelen klokken
Resultaat: 40 EUR

Lot oude klokonderdelen, o.a. slingers, wijzers, wijzerplaten, schroeven etc. in doos, 58x25x20cm. Cond;G

Klok
Resultaat: 40 EUR

Oude eikenhouten Friese klok 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond:G

Buik-laden commode
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten barokstijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met messing beslag en klauwpoten, in goede staat 70x90x47cm.,

Engelse bordenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse mahoniehouten Engelse buttlertray, in goede staat 80x25ø Cond:G

Antiek hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.

Victoriaanse armleunstoel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met snijwerk en klauwpoten, omstreeks 1880 in goede staat, 190x60x64cm.

Pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Antieke zwarte Louis philippe pianokruk, in goede staat 55x36øcm.

Teakhouten bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M

Compositie mannenfiguur
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse figuur omstreeks 1900, Angelius par A de Ranieri, compositie metaals, 46cm. Cond:G

Bronzen violist
Resultaat: 40 EUR

Bronzen violist op stoel, 20e eeuw 18cm. Cond:G

Natuurstenen torso T. Makaza
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerde natuurstenen torso, 2e helft 20e eeuw, T. Makaza(afrika) 27cm. Cond:G

5 (Bronzen) beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf beelden waaronder drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Stervende slaaf (Michelangelo), 1x Opstandige slaaf (Michelangelo), 1x Mercurius (Michel Anguier...

3 Bronzen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...

3 Bronzen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Venus van Milo (Griekse oudheid), 1x Niké van Samothrake (Griekse oudheden) en 1x Venus Italica (Antonio Canova), 13-15...

2 Kristallen karaffen en 1 vaas
Resultaat: 40 EUR

Drie delen kristalglas, bolvaas facetgeslepen met chip, vierkante karaf davinci, belvormige karaf facetgeslepen. 13-31cm. Cond:R/G

26 delen kristalglas
Resultaat: 40 EUR

26 delen oud kristalglas, 18x waaierkristal, 8x geslepen kristal glazen, 10-20cm. minimale chip mogelijk

Twee delen kunstglas
Resultaat: 40 EUR

Twee delen kunstglas, 2e helft 20e eeuw, groene kip en rode vaas 23-22cm. Cond:G

3x waaierkristal
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud waaierkristal, kaasstolp en 2 vaasjes, chips, Cond:R/G

3 glazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie moderne glazen vazen 2e helft 20e eeuw, o.a. Murano Fiorio Glas, en ongemerkt, 1 blad zwarte vaas mist, in goede staat 23-29cm.

2 Porseleinen beeldjes, honden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke porseleinen honden omstreeks 1920 Engeland, genummerd 2375, 19cm. Cond:G

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G

Imari schaal en 3 cloisonne vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Japan, antieke Imari kom en 3 oude cloissone vazen, 20e eeuw 9-22ø, en 13-21cm. Cond:G

Aardewerken vaas, B. Erning
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse keramieken vaas met zeepaard en visdecor, door B.Erning (bernhard) zwart-oker-grijze glazuur, stadtlohn, in goede staat 46cm.

2 Romeinse olielampjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke terracotta olielampjes bodemvondsten, 1 oortje mist, mogelijk Romeins, 9,5-11cm. Cond:R/G

Corneille servies, 5x
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen Guillaume Corneille serviesgoed(design) 4 bordjes en 1 groot bord. 12-30cm. Cond:G

9 Royal Albert kop & schotels
Resultaat: 40 EUR

Negen kop en schotels Engels Royal Albert servies, decor Lady Carlyle, 6 koffie en drie thee. in goede staat 6-13cm.

Suikerpot, bobonschaal, en strooier
Resultaat: 40 EUR

Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.

6 P. Regout borden
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke societe ceramique maastricht borden met hanen decor, omstreeks 1880 in goede staat 19øcm. Cond:G

Keramieken schelp
Resultaat: 40 EUR

Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G

6 Schoteltjes, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met goud en tuindecor, haarscheur, 22,2øcm. Cond:M

Papbord
Resultaat: 40 EUR

Chinees 18e eeuws papbord met tuindecor, in goede staat 3,8x16øcm.

Weens porseleinen ei
Resultaat: 40 EUR

Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G

13 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 40 EUR

Dertien Duitse Hutschenreuther gebaksborden met gebaksschaal met fruitvoorstellingen, 20e eeuw 20-25cm. Cond;G

4x Kantonees
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees Kantonees porselein 20e eeuw, 1 grote vaas, 3 gemberpotten, in goede staat 21-40cm.

Karaf met ovale onderschaal B&G
Resultaat: 40 EUR

Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G

Lampetstel
Resultaat: 40 EUR

Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.

Familie rose vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Chinese 18e-19e eeuwse familie Rose vaas met figuren decor en keizerlijk geel, beschadigingen bovenrand. 43,5cm. Cond:R

Majolica zuil met bloempot
Resultaat: 40 EUR

Oude majolica bloempot op zuil, met florale decors, blauw-groen glazuur, 20e eeuw 82x28øcm. Cond:G

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een horloge, 5 ringen, 4 hangers, een zilver vergulde broche en een oorring. ca 64 gr.

2 Schenkkurken
Resultaat: 35 EUR

Twee schenkkurken, een verzilverde, driehoekig model met schenktuit en een zilveren flessendop, knopmodel, 925/000 met enkel deukjes. In goede staat.

Zilveren collier met Barnsteen bloem
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.

Spoorweg horloge
Resultaat: 35 EUR

Groot spoorweghorloge met goudkleurige wijzers. ø 65 mm. Mist kroon.

Kavel zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver bestaande uit een pillendoosje, een theelepel en een kristallen coupe met zilveren hengsel. Ovaal pillendoosje met een afbeelding van een stel op paard en wagen, MT.: Zaanlandse Zilversme...

Zilveren miniatuur, Spinnewiel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, spinnewiel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 9x4x2cm ca 34 gr.

Zilver vergulde oorsieraden met Robijn, Saffier en Smaragd.
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...

Fraai gevormd zilveren zoutvat
Resultaat: 35 EUR

Fraai gevormd zilveren zoutvat op voet met diverse florale afbeedlingen, onbekende merken en voorzien van oude belastingkeuren omstreeks 1900, ca 68 gr 6,5x7x5,5cm.

4 Zilveren ringen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ringen, 925/000, Esprit en Mexx. Vier fantasie ringen, met blauw. ca. 26,4 gr. Nieuw

Aquarel, Charlottenburg Berlijn
Resultaat: 35 EUR

Hetman? Duitse school, Berlin, Schloss Charlottenburg met figuren, aquarel op papier 44x31cm. Cond:G

Schilderij op paneel, H. Hart
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G