Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden Prisma horloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ø ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat

Zilveren marmeladepot
Resultaat: 200 EUR

Kristallen marmeladepot met zilveren houder en deksel, 835/000. Kristallen coupe met 3 zilveren bladeren en rand bevestigd op een kristallen met zilveren ondervoet voorzien van 3 klauwpoten op bollen....

Zwarte barnsteen
Resultaat: 200 EUR

Uniek collier van zwarte barnsteen. Lang collier met olijfvormige zwarte barnstenen. 23x15 mm Lengte 65 cm. ca 115 gr.

Parelcollier met gouden slot
Resultaat: 200 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een witgouden gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sl...

Bloedkoraal snoer
Resultaat: 200 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van ronde bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø 13 mm. Inclusief veiligheid. Lengte ...

Zilveren slatang
Resultaat: 200 EUR

Zilveren slatang, 835/000, met verende lepel en vork, bij elkaar gehouden door een schroefknop. De tang is voorzien van een fraaie Biedermeier krul- en bloemgravure.Jacob van Vorst, Rotterdam, jl.:Y:...

Zak horloge geelgoud
Resultaat: 200 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitsers. Diva, 1896, Fraai gouden horloge met bewerkte kast voorzien van een cartouche versierd met een dame met bloemenmand, aan de achterzijde versierd met een bloem. Gl...

Damesdolk met parelmoer en zilver
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse damesdolk met parelmoergreep versierd met zilveren palmetversiering bij de aanzet en voorzien van een schild in de greep, 835/000. Lengte 27 cm.

H.K. Onnes, kinderportret
Resultaat: 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G

Koeien in landschap
Resultaat: 200 EUR

A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Heyboer
Resultaat: 200 EUR

Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G

Schilderij, Emile Lecomte
Resultaat: 200 EUR

Paul Emile Lecomte 1866-1938 Sint Gilles, buste dikke man, olieverf op paneel 65x61cm. Cond:G

Charles Duval, zonsondergang
Resultaat: 200 EUR

Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G

Bloemstilleven, 18e-19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met bloemen, naar oud voorbeeld, 30x40cm. Cond:G

Anna Maria Blaauw, aquarel met bloemen
Resultaat: 200 EUR

Anna Maria Wuytiers -Blaauw 165-1944, bloementak, aquarel op papier 45x69cm. Cond:G

Harm Kammerlingh Onnes
Resultaat: 200 EUR

Monogram H.K.O (mogelijk Harm Kamerlingh Onnes) portret van een dame in stoel, olieverf op paneel 54x37cm. Cond:G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke 19e eeuwse vergulde kaarskandelaar 10 lichts in goede staat 80cm. Cond;G

Houten Chinese penselenpot
Resultaat: 200 EUR

Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.

Comtoise
Resultaat: 200 EUR

Antieke franse comtoise staande klok met spillegang, omstreeks 1800, vurenhouten klokkast en gave wijzerplaat, uurwerk vervuild en bel en slinger missen. 222cm. Cond:R/G

Staande klok omstreeks 1930
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok, 2 gewichten omstreeks 1930 halfuurslag op 8 gongstaven in zeer goede staat 195cm.

Duitse geldkist
Resultaat: 200 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.

Glazen eettafel met 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Eethoek met de modern design, glazen tafel en 6 gestoffeerde stoelen op wielen(brandgat en vlekken stoel) 82x56x60cm. 71x91x80cm. Cond:R/G

Dekenkist ca. 1790
Resultaat: 200 EUR

Grote Noordduitse friese dekenkist met kerfsnede panelen, 18e eeuw, oudere restauraties 76x137x66cm. Cond;G

Eethoek, ovale tafel + 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten met stoelen, 4 stuks Louis Quinze stijl, 74x179x111 en 107x50x50cm. Cond:G

Kersen hoekkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G

Eiken broodspinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten 1 deurs broodspinde op sledepoten, omstreeks 1800 in goede staat 134x100x41cm.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.

Bronzen Boedha
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gedetailleerd uitgevoerd met draken in gewaad verwerkt, in goede staat 31,5cm.

Beeld van een hert
Resultaat: 200 EUR

Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G

Zeer grote Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 17e eeuse Japanse Imari schotel met zeldzaam haandecor, gouddecor en floraaldecor, in goede staat 6x46cm. Cond:G

19e eeuws Fries tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Groot 19e eeuws zeldzaam Fries tegeltableau met vogels op tak decor, 20 pas (minimale restauratie) 66x52cm. Cond:G

Groot kavel oude/antieke tegels
Resultaat: 200 EUR

Groot lot +/- 60 antieke Hollandse wandtegels 18e-19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen, o.a. Makkums, mangaan, Baroketc. 10-13cm. Cond;R/G

Comtoise
Resultaat: 195 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G

Gouden ring met briljant
Resultaat: 190 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamanten. Geelgouden ring met een vierkante witgouden kop, 12x12 mm, in het midden voorzien van een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt. De ra...

Gouden herenring met onyx
Resultaat: 190 EUR

Gouden herenring met onyx, 585/000. Grote ring met achthoekige geslepen onyxsteen in strakke kast. ø 66 15x12 mm. 6,3 gr.

4 etsen Ids Wiersma
Resultaat: 190 EUR

Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G

Interieur met bloemen
Resultaat: 190 EUR

Suger L.S? Duitse school antiek interieur, olieverf op paneel. 24x30cm. Cond:G

H.C. van Mourik, stilleven
Resultaat: 190 EUR

H.C. van Mourik 1877-1944 stilleven met tin en fruit, olieverf op paneel 36x32cm. Cond:G

Friese stoelklok
Resultaat: 190 EUR

Oude handbeschilderde Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 70cm. Cond:G

Tafel met stoel
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws Duitse empire stoel, 19e eeuws, vruchtenhout, Duitse tafel, in goede staat 80x90ø en 87x53x47cm.

Beschilderde kist, 1873
Resultaat: 190 EUR

Duitse antieke grenenhouten barokkist met latere florale beschilderingen 1873, Cond:G 76x132x66cm.

Gouden oorstekers onyx, wittopaas
Resultaat: 185 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000 met onyx en wittopaas. Oorstekers in de vorm van een staafje met daaronder hangend een peervormige onyx, totaal 5,53 krt, met witgouden hulsje bezet met wittopaas, totaal...

H. Haerendel
Resultaat: 185 EUR

Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, zeilboten en vissersvolk op kade, olieverf op linnen. 70x80cm. Cond:G

H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren
Resultaat: 185 EUR

Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G

2 Tafellampen met glas en chroom
Resultaat: 185 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome en kristalglas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x37cm. Cond;G

Porseleinen pop
Resultaat: 185 EUR

Grote antieke porseleinen pop met antieke kleertjes, papier mache lichaam met gelede armen en stijve benen, pop in ongemerkt, maat 60. Cond:G

Zilveren miniatuur kabinetje
Resultaat: 180 EUR

Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95gr.

Zilveren dekselcoupe, blauw glas
Resultaat: 180 EUR

Zilveren dekselcoupe met blauw glas, 800/000. Coupe geplaatst op 3 klauwpoten met driehoekige voet met ronde coupe met krullen, bloemen, guirlandes en kopjes. Voorzien van deksel met parelrand en bekr...

Ring diamant, ovaal
Resultaat: 180 EUR

Antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Roodgouden ring met ovaal geslepen diamant, 6,5x5,5 mm. met oud slijpsel, met glis. ø 56 ca 2,6 gr. In goede staat

Bloedkoraal armband
Resultaat: 180 EUR

Armband van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4 mm, bevestigd aan een gouden ronde sluiting met geschulpte rand met een bloedkoraal in het midden versierd m...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 180 EUR

Fraaie kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag, 585/000. Liggende flacon, peervomrig met bolle slijpvlakken, voorzien van lange uitgewerkte gouden kraag en bolle dop, wat gedeukt. Voorzien van ...

Casette met bestek met zilver
Resultaat: 180 EUR

Casette met 6 delen bestek voorzien van zilveren heft, 800/000. Bestaande uit 4 vleesvorken, een kaasmesje en een vismes, allen voorzien van zilveren heft: Chippendale model, Duits. In originele casse...

H. Hearendel, visserslandschap Volendam
Resultaat: 180 EUR

Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G

Else Berg
Resultaat: 180 EUR

Else Berg 1877-1942 Auschwitz, kubistisch stadsgezicht, houtskool op papier 26x19cm. Cond:G

Slavica Sekuloski, dame met parasol
Resultaat: 180 EUR

Slavica Sekuloski 2007 Belgrado-(Doetinchem) Balinese dame met parasol, acryl op linnen 120x101cm. Cond:G

Prisma lamp
Resultaat: 180 EUR

Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G

Geldkist (met geld)
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuwse metalen geldkist op leeuwenpoten met hengsel, ornamenten en cherubijnkoppen, in goede staat sleutel mist, 42x47x33cm.

Mahonie klok met putti
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten klok met bronzen versieringen en putti 20e eeuw 33x41x16cm. functies niet getest. Cond:G

wit-blauw porseleinen pendulestel
Resultaat: 180 EUR

Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880 met blauw-wit porselein, floraal en vergulde messing ornamenten, stil 8 daags uurwerk. 53-60cm. 1 vaas gelijmd. Cond:R

Wandklok
Resultaat: 180 EUR

Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G

Zwart beschilderd kinderbankje
Resultaat: 180 EUR

Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.

6 Stoelen
Resultaat: 180 EUR

Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.

Etagere
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G

Willem III naaitafel
Resultaat: 180 EUR

Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G

Imari kannetje
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari schenkkan met deksel, floraal en gouddecor, in goede staat 15,5cm.

Porseleinen man
Resultaat: 180 EUR

Antieke porseleinen figuur, dubbel gemerkt, alteste en carl Theodor? met kroon, vingers af, 20cm. Cond;R

2 erotische plaquettes
Resultaat: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

Diverse gouden sieraden
Resultaat: 175 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit 2 trouwringen een een gourmetcollier met hoefijzerhanger. Totaal ca 11,3 gr.

Bronzen vergulde hallamp
Resultaat: 175 EUR

Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G

Cartel klok
Resultaat: 175 EUR

Negentiende eeuwse Franse bronzen cartel wandklok, omstreeks 1880 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, veerslinger. 35cm. Cond:G

Porseleinen tafelklok
Resultaat: 175 EUR

Oude porseleinen tafelklok, ongemerkt, omstreeks 1950, made in Germany met opgewerkt bloemendecor, paar minimale chips, 35cm. Cond:R/G

Bureaustoel met leder
Resultaat: 175 EUR

Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G

Zilveren soezenmand
Resultaat: 170 EUR

Oude Hollands zilveren ajourgezaagde soezenmand met graveerwerk florale motieven, 835/000, Grootkeur jl M;1947 MT:T.H. Droog, Haarlem. ca 230 gram. 24x17,5cm In goede staat

Zilveren cabaret
Resultaat: 170 EUR

Mooi zilveren cabaret, 925/000, Hollands, vierkant met ingesprongen gecontourneerde hoeken en opgesoldeerde dubbele filetrand. Geplaatst op 4 gecontourde krulpoten. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhov...

Witgouden collier met briljant
Resultaat: 170 EUR

Witgouden collier met staafhanger, 585/000, bezet met diamant. een fijn slangencollier, 1 mm, met daaraan een lange staafhanger, 23x4mm, met een briljant geslepen diamant, 0,10 crt W/SI-P. Lengte coll...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 170 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Liggende ovale flacon met een grote bewerkte kraag en dop, voorzien van filigrainbewerking. 10x5 cm. In goede staat

Frans zilveren wierookbrander, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Franse zilveren wierookbrander, verfraaid met los opgesoldeerde putti-hoofdjes versierd met Biedermeier gravures. Op diverse plekken met tin gerestaureerd en voorzien van enkele deuken. ø 9x15 cm. In ...

4 antieke landkaarten
Resultaat: 170 EUR

Vier antieke landkaarten 18e eeuw. 1- haven acapulco. 2- plan van de haven st. juliaan aan de kust van patagonia.3- larmenie+medie pour lintelligence de lhistoire romaine de M. Stuart 1799. 4- nova ze...

Tine Bergsma, stilleven
Resultaat: 170 EUR

Tine Bergsma omstreeks 1900 stilleven met Jugendstillamp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Franse hanglamp
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.

Franse wekker
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse wekker omstreeks 1900 met slagwerk op bel, gemerkt met een leeuw op het uurwerk, Armand Aubert Nantes, opdraaiveren goed, uurwerk vervuild. 10ø Cond:G

Vergulde klok
Resultaat: 170 EUR

Romantische 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860, met 8 daags uurwerk, veerslinger, halfuurslag, kast gesigneerd P.R Mourey(breuk achter in kast) verder in goede staat 31x41x12cm. Cond:G

Friese staartklok
Resultaat: 170 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.

Antieke 18e eeuwse dekenkist
Resultaat: 170 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met antieke Schnappschloss, mooi snijwerk en sleutel, gedateerd 1793, in goede staat 140x57x75cm.

Eikenhouten 1-deurs kast
Resultaat: 170 EUR

Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G

Bronzen gier, Art Deco
Resultaat: 170 EUR

Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G

Bronzen dame op zwaan
Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G

6 Toby Jugs, o.a. 3 Musketiers
Resultaat: 170 EUR

Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G

Petrus regout kinderservies
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...

Satsuma dekselvaas
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Satsuma porseleinen dekselvaas met tuindecor, in goede staat 40cm. Cond:G

Imari kop & schotels + klein kopje en schotel
Resultaat: 170 EUR

Zeven keer Imari porseleinen kop en schotels met bruine glazuur en florale beschildering, set van 6+ kleinere kop en schotel, 4 schotels gaaf en 3 beschadigd, 3-11,5cm. Cond:R/G

Chinese vaas
Resultaat: 165 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw of ouder 22,2cm. Cond:G

Paar zilveren kandelaars
Resultaat: 160 EUR

Paar zilveren pilaarkandelaars, 925/000, op ronde voet met parelrand. Voorzien van een conische schacht met geprofileerde kaarsenhouder. MT.: Alfred Cannon, Birmingham, jl.:V: 1970 Voet gevuld.Beiden ...

Ring met Jade en Peridot
Resultaat: 160 EUR

Sierlijke ring, 333/000, met jade en peridot.Brede ring, 13 mm, met een langwerpig afgeronde cabouchon geslepen jade, 10x8 mm, aan weerskanten versierd met 3 rond gefacetteerde peridotstenen, ø 2 mm. ...

Granaat armband en collier
Resultaat: 160 EUR

Collier en armband met granaten en gouden sluiting. Drie rijen granaatarmband met olijfvormige gefacetteerde granaten, 4x8mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midd...