Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

R. Sigurd
Resultaat: 35 EUR

R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G

Krippendorf
Resultaat: 35 EUR

Franz krippendorf 1907-1982, Duitse school, rivier bij bergmassief, olieverf op linnen 50x40cm. Cond;G

Schilderij, D. Hartveld
Resultaat: 35 EUR

D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

12 Messing kloppers
Resultaat: 35 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.

Inktset marmer
Resultaat: 35 EUR

Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.

2 Chinees houten gezegsdragers
Resultaat: 35 EUR

Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

4 Delen ijzerwerk
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Bewerkt bordenrek
Resultaat: 35 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

Zilveren 2,5 Gulden 1872
Resultaat: 35 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden uit 1872.

12 Munten Nederland
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...

3 Oude celluloid poppen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude celluloid poppen, o.a. 2x schildkröte 1x groot Royal, omstreeks 1980 34-56cm. Cond:R/G

Lot speelgoed
Resultaat: 35 EUR

Negen x oud speelgoed, dinky toys, trein, tram, willy jeep, pinguin books truck, junker vliegtuig, blikken paardje. 7-23cm. Cond:G

Doos met 2 klokken
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G

Houten pendule
Resultaat: 35 EUR

Art Deco Junghanspendule met chrome omstreeks 1940 slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 22x40x13cm.

Antieke tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.

Snijwerk stoel
Resultaat: 35 EUR

Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.

2 Perzische tapijten, Hamadan
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische tapijten met floraal decor, 1 creme-rood en 1 met diverse kleuren 72x130cm. 102x150cm. Cond:R/G

2 Perzische tapijten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G

Perzisch tapijtje
Resultaat: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R

Twee beeldjes teckels
Resultaat: 35 EUR

Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G

Kristallen karaf
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm

Bavaria servies
Resultaat: 35 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

Dames zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, Duits, met jasseroncollier. Zakhorloge met rood vergulde elementen, gefacetteerde rand en voorzien van guilloche en schild gravure aan de achterzijde. ø 28 mm lengte col...

Lot met ringen en zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.

Zilveren ring met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met grote vierkant gefacetteerde champagne kleurige zirconia gezet met 2 randen met kleine witte zirconia's.VIVENTY.. Breedte ring 11 mm. ø 52 ca. 15,5 gr.

Gouden Hanger High Heel Peeptoe
Resultaat: 30 EUR

Gouden bedel, 585/000, High Heel Peeptoe, 26x9mm, ca 0,5 gr.

Zilveren briefopener
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 925/000 briefopener met rond heft, Mt. Esmann Juweliers Utrecht jl.:P; 1975, ca 29gr. 19,5cm. In goede staat

Set zilveren wayangsieraden wit
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren sieraden met Aziatische voorstelling. Bestaande uit een armband met ovale schakels, een broche met geschulpte rand en een paar oorclips. Totaal ca 35,4 gr. Gestempeld Siam Sterling. Eén o...

4 Delen tafelzilver
Resultaat: 30 EUR

Vier delen tafelzilver, 835/000, bestaande uit drie vorken en een strooilepel, allen met gecontourneerde steel en voorzien van Biedermeier gravures. 2 Vorken MT.: A. Kuijlenburg Pz, Schoonhoven jl.: P...

Kristallen zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met 835/000 zilveren rand en een 835/000 zilveren zoutschepje met gegraveerde steel. Mt, W.F Schuss Amsterdam ca 1870. 5x3 cm.

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.

Gouden Hanger High Heel Peeptoe
Resultaat: 30 EUR

Gouden bedel, 585/000, High Heel Peeptoe, Hoge schoen met open neus. 22x11mm, ca 0,7 gr.

Gouden Hanger High Heel Peeptoe
Resultaat: 30 EUR

Gouden bedel, 585/000, High Heel Peeptoe, Opengewerkte schoen met getorste rand. 21x7 mm, ca 0,6 gr.

Lot zilver, 5 delen
Resultaat: 30 EUR

Lot zilver bestaande uit een vaasje, een kandelaar een theezeef en 2 opengewerkte kleine bakjes. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat.

Hanger en collier met ivoor
Resultaat: 30 EUR

Collier en hanger met ivoor. Langwerpige ivoren hanger in de vorm van een parfumflesje met metaal bevestigd aan een fijn ivoren collier. 2,5x4,5x1cm.

Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige hanger met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 14x10 mm, met daarboven een markies cabouchon geslepen smaragd en...

Kristallen roomkan
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oorgreep en voorzien van amandelslijpsel en op 835/000 zilveren voet met parelrand, Mt. K. Schuurman Amsterdam, omstreeks 1890, 12x8x13 cm. In goede staat

Lot sieraden met muntjes
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.

Parelcollier
Resultaat: 30 EUR

Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw

Barnsteen halsketting
Resultaat: 30 EUR

Collier van barnstenen, verlopend in grootte. Geslepen driehoekige schijven. Lengte 85 cm. ca. 79 gr. Met barnstenen sluiting.

Barnstenen halsketting
Resultaat: 30 EUR

Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.

Amber hanger, kever
Resultaat: 30 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met barnsteen. Barnsteen met kever gevat in een zilveren rand. Grootte 27x40 mm, excl. oog. Als nieuw

Zilveren broche met kleurstenen barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche met barnstenen. Strakke broche, driehoekig, met 3 rond geslepen barnstenen. Grootte 48x12 mm.

Zilveren armband met 8-schakels
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.

Collier van carneolen met zilveren slot
Resultaat: 30 EUR

Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm

Russisch Ikoon
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse Russische ikoon, gelijmd, en wormbeval, redelijke staat 22x18cm.

B. Magebreg
Resultaat: 30 EUR

B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G

Kopie (naakt), onduidelijk
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Hoffmann
Resultaat: 30 EUR

Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

2 Werken
Resultaat: 30 EUR

Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.

Ongesigneerd aquarel
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G

Winterlandschap
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G

Schilderij, schapen op hei
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

4 Litho's Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Schilderij Karl Müller
Resultaat: 30 EUR

Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.

Schemerlamp met Art Deco kapje
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G

2 Engelse houten kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke pallisanderhouten Engelse kandelaren omstreeks 1920 met plated bobeches, in goede staat 21cm.

3 Delen tin
Resultaat: 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Staande schemerlamp, Amsterdamse School
Resultaat: 30 EUR

Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G

Messing doofpot op klauwpoten
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing doofpot, omstreeks 1920, met klauwpoten en ringen, in goede staat 45x33øcm.

Gietijzeren kolenkit
Resultaat: 30 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

Haardomzet
Resultaat: 30 EUR

Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G

Ronde barometer met snijwerk
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer omstreeks 1900 in goede staat 5x23øcm.

3 Diverse messing schemerlampen
Resultaat: 30 EUR

Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G

Landmeter
Resultaat: 30 EUR

Antieke kijker in origineel foudraal omstreeks 1900 J.A.J Schokking, Hofleverancier. Met waterpas en in hoogte verstelbaar, mogelijk voor landmeting of marine? 12x5x2,5cm.

Eiken zoutvat
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken zoutvat met floraal snijwerk, in goede staat 32x23x30cm.

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Vier delen koperwerk, messing bloempot met druivenranken en leeuwenpootjes omstreeks 1900, 2 koperen lijsten en een spiegel, 25-41cm. Cond:G

2 Vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 30 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers van messing en leder, 9-11cm. Cond:R/G

Antieke schilderskist
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G

Messing inktpot
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

Groot telraam
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Lot diverse zakmessen
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse oude zakmessen, 20e eeuw 6-10cm. Cond:G

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

Kaiserzinnn tablet + schaal
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G

Engelse mahonie kapspiegel
Resultaat: 30 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

Voetenbankje Frans
Resultaat: 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Witte porseleinen petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

41 Munten van 1/2 Cent NL 1930-1940
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 41 munten Nederland van 0,5 Cent; 15x 1930, 4x1934, 2x1936, 12x1938 en 8x 1940. Verschillende kwaliteiten.

Kinder wascommode+ bedje
Resultaat: 30 EUR

Antieke vooroorlogse Duitse kinderwascommode en poppenbedje, omstreeks 1930 50x55x31cm en 30x51x22cm. Cond:R/G

Mahonie regulateur
Resultaat: 30 EUR

Engelse mahoniehouten pubregulateur, 2e helft 20e eeuw, 8 daags met halfuurslag, in goede staat 54cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G

Draaibaar messing sierkrukje
Resultaat: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Bijzettafeltje Queen Anne 80er jaren
Resultaat: 30 EUR

Drie delige Engelse mahoniehouten bijzettafelset met Queen Anne poten, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw, in goede staat 38-60cm.

Hoekstoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R

Etagere tafeltje met inleg
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws vruchtenhouten etagere tafeltje met geetste bladen, vogeldecor en goudverf, omstreeks 1870, 110x51x39cm. Cond;G

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve ovale spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 42x37cm.

Engelse etagere tafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G

Driehoeksstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch belouetskleed, rood-bruin 149x91cm. Cond;G

2 Antieke tegels
Resultaat: 30 EUR

Twee 17e eeuwse Hollandse dikke wandtegels met vaas en druivenrank decor, minimale beschadigingen, 14x14cm. Cond:R

Vaas + 2 imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G