R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G
Franz krippendorf 1907-1982, Duitse school, rivier bij bergmassief, olieverf op linnen 50x40cm. Cond;G
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.
Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G
Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.
Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
Drie oude celluloid poppen, o.a. 2x schildkröte 1x groot Royal, omstreeks 1980 34-56cm. Cond:R/G
Negen x oud speelgoed, dinky toys, trein, tram, willy jeep, pinguin books truck, junker vliegtuig, blikken paardje. 7-23cm. Cond:G
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G
Art Deco Junghanspendule met chrome omstreeks 1940 slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 22x40x13cm.
Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.
Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.
Twee oude Perzische tapijten met floraal decor, 1 creme-rood en 1 met diverse kleuren 72x130cm. 102x150cm. Cond:R/G
Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G
Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G
Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Zilveren zakhorloge, 800/000, Duits, met jasseroncollier. Zakhorloge met rood vergulde elementen, gefacetteerde rand en voorzien van guilloche en schild gravure aan de achterzijde. ø 28 mm lengte col...
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.
Zilveren ring, 925/000, met grote vierkant gefacetteerde champagne kleurige zirconia gezet met 2 randen met kleine witte zirconia's.VIVENTY.. Breedte ring 11 mm. ø 52 ca. 15,5 gr.
Gouden bedel, 585/000, High Heel Peeptoe, 26x9mm, ca 0,5 gr.
Zilveren 925/000 briefopener met rond heft, Mt. Esmann Juweliers Utrecht jl.:P; 1975, ca 29gr. 19,5cm. In goede staat
Set zilveren sieraden met Aziatische voorstelling. Bestaande uit een armband met ovale schakels, een broche met geschulpte rand en een paar oorclips. Totaal ca 35,4 gr. Gestempeld Siam Sterling. Eén o...
Vier delen tafelzilver, 835/000, bestaande uit drie vorken en een strooilepel, allen met gecontourneerde steel en voorzien van Biedermeier gravures. 2 Vorken MT.: A. Kuijlenburg Pz, Schoonhoven jl.: P...
Geslepen kristallen zoutvaatje met 835/000 zilveren rand en een 835/000 zilveren zoutschepje met gegraveerde steel. Mt, W.F Schuss Amsterdam ca 1870. 5x3 cm.
Zilveren miniatuur, 835/000, een koffiemolen. 3,5x3,5x4,5cm. ca 33 gr.
Gouden bedel, 585/000, High Heel Peeptoe, Hoge schoen met open neus. 22x11mm, ca 0,7 gr.
Gouden bedel, 585/000, High Heel Peeptoe, Opengewerkte schoen met getorste rand. 21x7 mm, ca 0,6 gr.
Lot zilver bestaande uit een vaasje, een kandelaar een theezeef en 2 opengewerkte kleine bakjes. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat.
Collier en hanger met ivoor. Langwerpige ivoren hanger in de vorm van een parfumflesje met metaal bevestigd aan een fijn ivoren collier. 2,5x4,5x1cm.
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige hanger met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 14x10 mm, met daarboven een markies cabouchon geslepen smaragd en...
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep en voorzien van amandelslijpsel en op 835/000 zilveren voet met parelrand, Mt. K. Schuurman Amsterdam, omstreeks 1890, 12x8x13 cm. In goede staat
Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.
Collier van parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal, met verschillende tinten, voorzien van magneetsluiting, ø 14 mm. Lengte 40 cm. Nieuw
Collier van barnstenen, verlopend in grootte. Geslepen driehoekige schijven. Lengte 85 cm. ca. 79 gr. Met barnstenen sluiting.
Collier van barnstenen. Grootte steen ca 10x16 mm. lengte 60 cm. ca 71 gr.
Zilveren hanger, 925/000, met barnsteen. Barnsteen met kever gevat in een zilveren rand. Grootte 27x40 mm, excl. oog. Als nieuw
Zilveren broche met barnstenen. Strakke broche, driehoekig, met 3 rond geslepen barnstenen. Grootte 48x12 mm.
Zilveren schakelarmband, 835/000, schakels in de vorm van een 8. Breedte 2,25cm. Lengte 19 cm. ca 28,2 gr.
Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm
Negentiende eeuwse Russische ikoon, gelijmd, en wormbeval, redelijke staat 22x18cm.
B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.
Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G
Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G
Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.
Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G
Twee antieke pallisanderhouten Engelse kandelaren omstreeks 1920 met plated bobeches, in goede staat 21cm.
Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm
Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G
Antieke messing doofpot, omstreeks 1920, met klauwpoten en ringen, in goede staat 45x33øcm.
Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.
Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G
Antieke notenhouten gestoken barometer omstreeks 1900 in goede staat 5x23øcm.
Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G
Antieke kijker in origineel foudraal omstreeks 1900 J.A.J Schokking, Hofleverancier. Met waterpas en in hoogte verstelbaar, mogelijk voor landmeting of marine? 12x5x2,5cm.
Negentiende eeuws houtgestoken zoutvat met floraal snijwerk, in goede staat 32x23x30cm.
Vier delen koperwerk, messing bloempot met druivenranken en leeuwenpootjes omstreeks 1900, 2 koperen lijsten en een spiegel, 25-41cm. Cond:G
Twee vooroorlogse veldkijkers van messing en leder, 9-11cm. Cond:R/G
Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G
Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.
Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.
Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G
Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G
Kavel met 41 munten Nederland van 0,5 Cent; 15x 1930, 4x1934, 2x1936, 12x1938 en 8x 1940. Verschillende kwaliteiten.
Antieke vooroorlogse Duitse kinderwascommode en poppenbedje, omstreeks 1930 50x55x31cm en 30x51x22cm. Cond:R/G
Engelse mahoniehouten pubregulateur, 2e helft 20e eeuw, 8 daags met halfuurslag, in goede staat 54cm. Cond:G
Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G
Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G
Drie delige Engelse mahoniehouten bijzettafelset met Queen Anne poten, stijlmeubels 2e helft 20e eeuw, in goede staat 38-60cm.
Antieke Duitse notenhouten hoekstoel, omstreeks 1880 Historisme, behoeft restauratie 82x79x60cm. Cond:R
Negentiende eeuws vruchtenhouten etagere tafeltje met geetste bladen, vogeldecor en goudverf, omstreeks 1870, 110x51x39cm. Cond;G
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G
Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G
Twee 17e eeuwse Hollandse dikke wandtegels met vaas en druivenrank decor, minimale beschadigingen, 14x14cm. Cond:R
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G