Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e eeuws Familie Roze kopje
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 290 EUR

Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...

Zilveren schaal
Resultaat: 290 EUR

Bijzonder fraaie zilveren schaal, 800/000, Duits. Ronde schaal, versierd met parelranden, bladversiering en opengewerkt cirkelvormig spijlenwerk. de schaal is geplaatst op vier gekrulde klauwpoten wel...

Notenhouten eethoek
Resultaat: 290 EUR

Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.

Chinese bronzen boedha, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G

Chinees bord, Lange Lijs
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat

Chinees zilveren kom
Resultaat: 285 EUR

Chinese zilveren kom, gedreven model met floraal kruldecor en boedha's. ZII gekeurd. ø16x9 cm. ca 189 gr. In goede staat.

Gouden ring briljant
Resultaat: 280 EUR

Mooie volle gouden, 585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed. In de ring zit bovenaan een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw

2 Staande lampen
Resultaat: 280 EUR

Twee klassieke blikken beschilderde tafellampen, klassisisme met leeuwenkoppen, 2e helft 20e eeuw 60x46øcm. Cond:G

Bronzen adelaar, Art Deco
Resultaat: 280 EUR

Grote Art Deco stijl bronzen gier op zwart marmeren basement 21e eeuw gemerkt WMSVH, 53cm. Cond;G

Delfts porseleinen tegeltableau
Resultaat: 280 EUR

Antieke Delftse porseleyne fles keramieken plaquette omstreeks 1910, letters Z 365 AS. naar een voorstelling van Davis Artz, vissersvrouw 25,5x20,5cm. Cond;G

Gouden collier met granaat
Resultaat: 275 EUR

Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...

Zodiac gouden heren zakhorloge
Resultaat: 275 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, heren, Zodiac, vlak model met guilloche achterdeksel. nr. 494843. ø 43 mm. Werkend in originele doos. In goede staat.

Philip Windt, winterlandschap
Resultaat: 275 EUR

Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G

2 Aquarellen
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G

+
Resultaat: 275 EUR

Bronzen kaarsenkroonluchter met putti's omstreeks 1920, 80x38øcm. Cond:G

Mechanische pop met speeldoos
Resultaat: 275 EUR

Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G

Staande klok, Warming
Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten Warmink staande klok op console met maanstand en kwartieslag op 8 gongstaven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 210cm.

Tafel, Frans
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuws Franse boulle tafel met grote lade en kruisverbinding, koperinleg laat los, behoeft restauratie 61x137x74cm. Cond;R/G

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 275 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.

Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk"
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, patroon scharrelwerk letters B.A.K.Het betreft hier een produktiefout, het decor is uitgelopen, chip bovenrand. 22,5x14,5øcm.

Antieke Chinees pors. boedha
Resultaat: 275 EUR

Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G

Bijbel met zilveren sloten en hoekstukken
Resultaat: 270 EUR

BIjbel met zilveren sloten en hoekstukken, 835/000. Bijbel met bruin lederen kaft, De gansche heilig schrift, bevattende al de kanonijke boeken van het oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van 4 z...

Bronzen engel lamp
Resultaat: 270 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G

Lot Chinees porselein
Resultaat: 270 EUR

2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R

Hobbe Smith, zeilboot op water
Resultaat: 260 EUR

Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G

Paneel, vrouw
Resultaat: 260 EUR

O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G

Lange jas met bontvoering
Resultaat: 260 EUR

Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.

Mahonie sidetable, Sheraton-stijl
Resultaat: 260 EUR

Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G

Barok eethoek: Uittrektafel en 4 stoelen
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken Franse eethoek met draken en getorste zuilen, zware houtgestoken eettafel, vlekken op zitting stoelen, omstreeks 1880, 111x40x42cm. en 80x109øcm. Cond:G

Zeer groot Perzisch kleed
Resultaat: 260 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed, mintgroen, roodbruin, creme, met floraal decor 253x345cm. Cond:R/G

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, lichte randschades 34,4ø Cond:R/G

Queng Lung schaal
Resultaat: 260 EUR

Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.

Imari vleesschotel
Resultaat: 260 EUR

Mooie 18e eeuwse chinees Imari porseleinen vleesschotel met floraal en gouddecor, in goede staat 4x23,5x34cm. Cond;G

Zilveren kluwenhouder
Resultaat: 250 EUR

Bijzondere staande 835/000 zilveren kluwenhouder met diverse bladeren op ronde voet, Mt C. Böhle Amsterdam jl.: L:1870, 10x7x14cm In goede staat

Zilveren koffiekan
Resultaat: 250 EUR

Fraaie zilveren koffiekan, 925/000, bol model met gekruld oor en schenktuit.. Tevens voorzien van een scharnierend deksel met gestilleerde knop. Geplaatst op een ronde voet met rand. Voorzien van enke...

Zilveren avondmaalbeker
Resultaat: 250 EUR

Fraaie zilveren avondmaalbeker, 835/000, glad model uitlopend op ronde voet met dubbele filetrand. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:M:1947 . ø12x15 cm, ca 269 gr. In zeer goede ...

Gouden ring met briljanten
Resultaat: 250 EUR

Gouden rozetring, 750/000. Gouden ring met gouden rozet, ø 14 mm, hoog op de ring gezet,bezet met 7 briljant geslepen diamanten, bestaande uit een middensteen ca. 0,12 crt en 6 kleinere diamanten, tot...

Granaatarmband met gouden streekslot
Resultaat: 250 EUR

Armband met granaat en fraai goudenstreekslot met granaten, 585/000. Armband met 6 rijen granaat, ø 3,5 mm, bevestigd aan een groot gouden streekslot met granaten, ø 30 mm. Voorzien van veiligheidsket...

Djokja zilveren ronde schaal
Resultaat: 250 EUR

Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund

J.W. van Trirum, spelende kittens in interieur
Resultaat: 250 EUR

J.W van Trirum 1924-2011, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

19e Eeuws aquarel, dame in hal
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G

J. Bleuland, stilleven
Resultaat: 250 EUR

J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G

Gotische kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwser neogotische kandelaar met draken, 7 lichts in goede staat 86cm. Cond;G

Barometer
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G

Pendulestel met 2 bokalen,. massief messing
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans empire stijl klokkenstel omstreeks 1880 van marmer en messing, origineel 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag. 27-35cm. Cond;G

Frans damesbureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans rozenhouten damesbureau met florale intarsia, omstreeks 1900, bronzen beslag en monturen, in goede staat 110x68x42cm. Cond:G

kapstok
Resultaat: 250 EUR

Wortelnoten garderobe met spiegel, lade en parapluhouders, stijlmeubel 20e eeuw, in goede staat 220x104x37cm.

Mahonie klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Schrijftafel ca. 1910, Queen Anne stijl
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse schrijftafel, Queen anne stijl, met 3 lades en schrijfleer, omstreeks 1900, 78x107x60cm. Cond;G

Bronzen zittende adelaar, houten sokkel
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen adelaar op houten basement, 21e eeuw in goede staat 40cm.

Bronzen beeld boedha
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinees bronzen jonge boedha, lachend met restvergulding, in goede staat 21,5cm. Cond;G

RAM Colenbrander bord, "barsten"
Resultaat: 250 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander bord, decor Barsten, letters: 27E.A.K in goede staat 4x24,6øcm.

Fam Rose penselenpot, republiek 1920
Resultaat: 250 EUR

handbeschilderde chinees porseleinen penselenpot met floraal decor, vogel op tak en tekst, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 13,5x10,4cm. Cond;G

2 Aardewerken plaquettes
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken wandplaquettes met havendecor, in goede staat 37x31x2cm.

6 kop en schotels
Resultaat: 250 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, decor van Chinezen te paard, 4 schotels haarlijn of chip, 3 kopjes met haarlijn, 3 goed. 6,5x12øcm. Cond;R/G

Antieke Chin. pors. boedha
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G

Grote antieke Chinese schotel, gemerkt
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø

Chinees porseleinen figuur, republiek
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.

Grote Chinese dekselpot, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G

Granaat armband, gouden slot
Resultaat: 240 EUR

Armband granaat met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting i...

8 Jaques Lemans horloges
Resultaat: 240 EUR

Diverse modellen Jaques Lemans horloges, 8 stuks, bestaande uit o.a. diverse chronograven en dualtimers. In goede staat.

Cassette met zakhorloges
Resultaat: 240 EUR

Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat

Schoenen met zilveren gespen
Resultaat: 240 EUR

Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 835/000. Rechthoekig model gespen versierd met bloemenmandmotief en diverse gegraveerde bloemen en opgesoldeerde muntjes met bloemdecor. Grootte 13x8 cm. MT...

Avondlandschap
Resultaat: 240 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G

Houten tafelklok
Resultaat: 240 EUR

Grote Engelse wortelnoten tafelklok omstreeks 1960 met 8 daags uurwerk, halfuurslag op gongspiralen, maanstand, messing armaturen, in goede staat 39x29x17cm.

Pendule moeder met kind
Resultaat: 240 EUR

Antieke Frans bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1840, bronzen engel met kind, deels gepatineerd, deels verguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 52cm. Cond:R/G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 240 EUR

Groot oud Perzisch kleed, floraal decor, blauw-rood-creme etc. 385x224 Cond:R/G

3 delen Chinees porselein
Resultaat: 240 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 19e eeuwse bloempot met figurendecor(randglazuurschade)1x dekselvaas met drakendecor 20e eeuw, 1x kom kang Xi gemerkt 1900 of 20e eeuws. 12,5-19cm. Cond:G

Wandelstok met zilver
Resultaat: 230 EUR

Fijne ebbenhouten wandelstok met zilveren rond opengewerkt handvat, 800/000, vierkantig, met opgelegde bloemen en bladeren. Jugendstil. lengte 93 cm. In goede staat.

Collier van gitten met gouden sluiting
Resultaat: 230 EUR

Collier van gitten met fraaie gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen gitten, ø 5mm, bevestigd aan een vierkante fraai uitgewerkte gouden streeksluiting, met filigrain, knopjes en oplegstu...

Perzisch kleed
Resultaat: 230 EUR

Mooie zijden Perzische handgeknoopt kleed, rood-zwart-bruin, floraal decor 137x214cm. Cond:G

Gouden bicolor ring briljant
Resultaat: 225 EUR

Brede gouden ring, 750/000, bezet met briljanten. Ring met twee geelgouden banden aan de zijkanten bezet met kleine diamantjes en in het midden een witgouden stuk met 3 stukken bezet met diamanten. to...

Gouden ring met briljanten
Resultaat: 225 EUR

Gouden riviere ring 585/000 met 5 briljanten. Fijne riviére ring met opstaande zetting met daarin 5 briljanten, totaal 0,15 crt. ø 55 ca. 1.8 gr. Nieuw

Hobbe Smith, tjank op water
Resultaat: 225 EUR

Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G

Aquarel Ids Wiersma
Resultaat: 225 EUR

Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G

19e eeuws poezenschilderij
Resultaat: 225 EUR

Negentiende eeuws poezenschilderij, Franse school, Envoi M. H Pelguiers?olieverf op linnen 22,8x18,9cm. Cond:G

Duivel met gezette dames
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk monogram 20er jaren, twee naakte dames bij de duivel, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Onduidelijk, Duitse School
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G

Kavel met 15 Piko H0 wagons
Resultaat: 225 EUR

Kavel met 15 Piko H0 wagons in originele dozen: 95667, 58068, 95667, 57737, 57742, 57737, 95667, 58068, 95431, 95667, 95503, 95505, 95063, 95586, 54267.

Engels mahonie vitrinekastje
Resultaat: 225 EUR

Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G

Boekenkast, Amsterdamse School
Resultaat: 225 EUR

Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G

Schrijftafel, jachtmodel
Resultaat: 225 EUR

Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G

Pottenkastje met jalouziedeurtje
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.

Barokstijl commode
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.

Zilveren zoutvaatjes in cassette
Resultaat: 220 EUR

Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...

Kristallen tazza op zilveren voet
Resultaat: 220 EUR

Kristallen tazza op zilveren voet, 813/000. Vijfkantige tassa op zilveren gecontourneerde vierkante voet met palmetten en krullen. 30x32x19 cm. In goede staat.

Oorijzer met gouden gespen
Resultaat: 220 EUR

Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 220 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een vrouw met matten klopper, 4x2,5x3cm, een ober met dienblad, 3x2x4cm, jl.:R:1977 en een po-stoel, 2,5x5cm. Totaal ca 46 gr. In goede staat.

Rood Chinees lakwerk trekpotje
Resultaat: 220 EUR

Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.

Chinees bord
Resultaat: 220 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.

Bronzen paard op rust
Resultaat: 215 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.

Gouden ring met briljant
Resultaat: 210 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring, open gespleten model met in het midden een ruitvormige zetting met daarin 12 briljanten, totaal ca 0,44 crt W/SI-P.Breedte ring 12 mm ø 57 ca 5,5 gr.

Bloedkoraal collier met gouden slot
Resultaat: 200 EUR

Collier van 2 rijen bloedkoraal met gouden bloemsluiting met bloedkoraal. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4,5 mm, bevstigd aan een bloemsluiting met geschulpte rand en bloedkoraal, ø 14 mm. Lengte 4...

Gouden ring met saffier en briljanten
Resultaat: 200 EUR

Elegante gouden rozetring, 585/000, met blauw saffier en briljanten. Fijne ring met een rozet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ø 5x7 mm. Om de saffier zit een bewerkte rand met 8 briljant ge...