Kavel met 11 (zilveren) munten bestaande uit: 2x 1 Gulden (1955, 1957), 7x 2,5 Gulden (1929, 1930, 1931, 1933, 1938, 2x 1960) en 2x 10 Gulden (1973 en 1x (1945-1970)). Diverse kwaliteiten.
Kavel met 13 munten van 1 Gulden Nederland waaronder; 2x1897, 1x1913, 4x1928, 2x 1929 en 4x 1931. Diverse kwaliteiten.
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G
Kavel met 15 Piko H0 wagons in originele dozen: 95667, 58068, 95667, 57737, 57742, 57737, 95667, 58068, 95431, 95667, 95503, 95505, 95063, 95586, 54267.
Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.
Diverse oude wekkers, 1e helft 20e eeuw, diverse merken, hoofdzakelijk Duitsland, 6-25cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm
Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G
Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G
Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G
Grote antieke Engelse mahoniehouten passpiegel, omgebouwd tot garderobe met rode velours en koperen haken, in goede staat. 195x80x35cm.
Twee antieke Franse notenhouten Louis seize stijl armleunstoelen Henry deux met velours stoffering, omstreeks 1880, in goede staat 104x63x63cm.
Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist omstreeks 1780 met slot, in goede staat 49x50x90cm.
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, floraal decor, blauw-rood-creme etc. 385x224 Cond:R/G
Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.
Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G
Lange Perzische loper, floraal decor, rood, blauw-oker, in goede staat. 110x310cm.
Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R
Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen pelikaan, in goede staat 17cm.
Luis German Becerra nr 7/100, 1928 Columbia Düsseldorf, bronzen abstracte sculptuur. 7x12x8,5cm.
Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G
Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R
Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G
Twee Kosta Boda glazen damesfiguren, K. Engman 17-20cm. Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, patroon scharrelwerk letters B.A.K.Het betreft hier een produktiefout, het decor is uitgelopen, chip bovenrand. 22,5x14,5øcm.
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;R, haarlijn.
Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G
Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.
Antiek Duits serviesgoed omstreeks 1900, gemerkt, bestaande uit: 11 kop en schotels melkkan en suikerpot(chip) 5-11cm. Cond:G
Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G
Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G
Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G
Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...
Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 19e eeuwse bloempot met figurendecor(randglazuurschade)1x dekselvaas met drakendecor 20e eeuw, 1x kom kang Xi gemerkt 1900 of 20e eeuws. 12,5-19cm. Cond:G
Twee grote Makkums polychrome aardewerken bloempotten, 20e eeuw octagonaal 19x29x29cm. Cond;G
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Drie delen polychrome Makkums aardewerk 20e eeuw theebus, 2 dekseldozen. 13-19cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G
Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met opgelegd gouddecor, paradijsvogel en floraaldecor, met zegel, omstreeks 1900, kleinere beschadigingen, porselein is gaaf bij overlay, 32cm. Cond;R/G
Antieke Chinese trekpot, gemerkt met Chinese geest medaillon, deksel fijn uitgewerkt. 9x13x9,5cm. Cond:G
Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte dekselvaas met Foo-honden decor. chips bodemrand. randschade deksel. 28cm. Cond:R
Armband met bloedkoralen en gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, wat verschillend van vorm, bevestigd aan een gouden sluiting met een ovale bloedkoraal, Entree van de slu...
Sierlijke ring, 333/000, met jade en peridot.Brede ring, 13 mm, met een langwerpig afgeronde cabouchon geslepen jade, 10x8 mm, aan weerskanten versierd met 3 rond gefacetteerde peridotstenen, ø 2 mm. ...
Fraaie kristallen bokaal met deksel op voet met zilveren rand, 925/000. Versierd met een ruitmotief en voorzien van zilveren rand met dubbel filetmotief. Enkele chips, ø 13x29 cm. Zilveren rand Gestem...
Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Collier van Akoya parels met witgouden sluiting, 585/000, met briljant. Collier van parels, ø 8 mm, met in het midden een Witgouden ronde sluiting, ø 16,5 mm, met in het midden een parel, ø 6,5 mm en ...
Lot divers zilver, 835/000 bestaande uit een lepel en vork, Haags Lofje, en een lepel puntfiler, allen MT.:Fa. Gebr. Baardwijk, Nieuwpoort, een theezeef en 2 suikerlepels, een luficerdoos en een sigar...
Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...
Zilveren schaal, 800/000, op bewerkte voet met hout en ivoor. Fraaie schaal met accoladevorm en gelobte bewerking geplaatst op een bewerkte voet bestaande uit delen zilver en ivoor. Geplaatst op een a...
Chique Engelse verzilverde Boulloir, gemerkt Heirloom Melon, 20e eeuw in zeer goede staat 35cm.
Collier van ruwe splinterdiamantjes, 2-4mm, met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm.Lengte 46 cm
Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.
Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G
Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G
Twee etsen Ids Wiersma 1878-1965 winterlandschap noorderdwarsvaart Drachten, en kerk te Amersfoort 21x15cm. en 36x16cm. etsen op papier Cond:G
Monogram D.A.V 17e/18e eeuw, figuren bij paard, sepia op papier, 18x15cm. Cond:R/G
Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G
Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.
Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G
Twee Gustav Klimmt figuren, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kunsthars. 22-25cm. Cond:G
Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G
Oude rode kunststof Vitra panton stoel, in goede staat 82x60x48cm.
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten klepbank, omstreeks biedermeier van vurenhout 85x183x50cm. Cond:R
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Zeer groot oud Perzisch kleed, mintgroen, roodbruin, creme, met floraal decor 253x345cm. Cond:R/G
Zeer groot Perzisch kleed(kerman) handgeknoopt met floraal decor, in goede staat 230x250cm. Cond:G
Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G
Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G
Antieke Arnhem Ram Colenbrander bord, decor Los, letters: 27D A.K in goede staat 4,3x25øcm.
Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R
Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat
Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van ronde bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø 13 mm. Inclusief veiligheid. Lengte ...
Zilveren gesp en twee pijpendoppen, 835/000. Een gesp met Bloem en krulbewerkingen en 2 pijpendoppen met geschulpte rand en stervormige gaten. Voorzien van ketting. totaal ca 80 gr.
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G
A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.
Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken sierborden met zeldzaam decor, minimale chip, 23,3øcm. Cond:G
Wit gouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Witgouden rozet ring met de buitenste rand bezet met 12 rond gefacetteerde blauw saffieren, in het midden een briljant geslepen diamant en de middens...
Stalen Omega herenhorloge, De Ville, mechanisch, voorzien van stalen rekband. 3x3cm, bandbreedte 1,5 cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.
Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G
Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G